کد خبر: ۳۸۴۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۶

نسبت به سال گذشته سهميه آرم طرح ترافيك جامعه پزشكي هيچ تغييري نكرده است.


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، دكتر حسن هويدا، با اعلام این مطلب درباره روند ثبت‌نام از اعضای جامعه پزشکی متقاضی آرم طرح ترافیک گفت: ثبت نام از اعضای سازمان نظام پزشکی متقاضی آرم طرح ترافیک از 15 آبان ماه لغایت 17 آذرماه بصورت اینترنتی انجام شد و در این مدت 9456 نفر با تکمیل فرم ثبت نام، خواستار دریافت آرم شدند.
وی افزود: همزمان با ثبت نام اینترنتی، ارسال مدارک و بررسی آنها در معاونت امور رفاهی و اجتماعی سازمان نظام پزشکی آغاز شد و افراد واجد شرایط مشخص گردیدند.
به گفته معاون امور رفاهی و اجتماعي سازمان نظام پزشکی، کلیه اعضای جامعه پزشکی که محل اقامت یا مطب آنان در محدوده اصلی طرح ترافیک قرار دارد، از اولویت بیشتری برای دریافت آرم برخوردارند.
وی با اشاره به عدم رشد تعداد سهمیه آرم طرح ترافیک جامعه پزشکی نسبت به سال قبل، اظهار کرد: سهمیه آرم طرح ترافیک سال 91 اختصاص یافته به جامعه پزشکی 6 هزار قطعه است که در مرحله اول 4500 قطعه و در مرحله دوم 1500 قطعه از آن برای ارایه به جامعه پزشکی به این سازمان تحویل خواهد شد.
وی اضافه کرد که بر اساس لیست ثبت نام کنندگان، تعداد متقاضیان آرم طرح ترافیک سال 91، بیش از 9500 نفر هستند که با سهمیه موجود حدود 3500 عضو جامعه پزشکی از دریافت آرم طرح ترافیک سال 91، محروم خواهند ماند.
دكتر هويدا در پایان قیمت نهایی و مصوب شهرداری تهران برای آرم طرح ترافیک سال 91 را 744 هزار تومان اعلام و تاکید کرد که سازمان نظام پزشکی در این زمینه هیچ مبلغ اضافه‌ای از اعضای جامعه پزشکی دریافت نمی‌کند./ع

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر