کد خبر: ۳۸۴۶۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۷
به همت جهاد کشاورزی صورت گرفت

به همت سازمان جهاد کشاورزی کارگاه آموزشی آشنایی با سامانه هوشمند شناسنامه کشاورزی در کرمان تشکیل شد.


به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران،‌ به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان، کارگاه آموزشی آشنایی با سامانه هوشمند شناسنامه کشاورزی در کرمان تشکیل شد.
این کارگاه آموزشی با حضور معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان، مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی، مسئولان طرح و برنامه جهاد کشاورزی شهرستان‌ها استان کرمان برگزار شد.
همچنین این کارگاه آموزشی با شرکت مسئولان شرکت‌های خدمات فنی مهندسی کشاورزی استان کرمان به منظور آشنایی با سامانه هوشمند شناسنامه کشاورزی در محل سالن اجتماعات ساختمان شماره دو سازمان جهاد کشاورزی شمال کرمان برگزار شد.
در این همایش بیگلری معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان توضیحاتی پیرامون ضرورت ثبت مشخصات و اطلاعات بهره‌برداران بخش کشاورزی در سامانه هوشمند ارائه و خاطرنشان کرد: از این پس هرگونه خدمات‌دهی به کشاورزان و بهره‌برداران صرفا بر اساس اطلاعات ثبت شده در این سامانه است.
محمد صفوی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان با اشاره به لزوم داشتن بانک اطلاعاتی جامع و به روز، بر توان شرکت‌های فنی و مهندسی و لزوم بهره‌گیری از آن در این امر تاکید کرد.
طی احکام جداگانه‌ای از سوی عباس ملایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان، مسعود محمودی به عنوان مدیر امور باغبانی سازمان و رضا بمانی به عنوان سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان رفسنجان منصوب شدند./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر