کد خبر: ۳۸۵۵۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۳:۱۱
پرونده مسابقات رده 5 تا 7 سال ريتمينگ ژيمناستيك بسته شد

مسابقات ژيمناستيك ريتمينگ بانوان در سه رده سني 5 تا 7 سال كه از ديروز سه شنبه در تهران آغاز شده بود دقايقي پيش به پايان رسيد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، در رقابت هاي ژيمناستيك ريتمينگ در قسمت بدون وسيله آمتيس هنر بخش و پريا عباسي از تهران به تريبت مقام اول و دوم را كسب كردند و الينا بذني و مليكا بلوايه به ترتيب از آذربايجان غربي و تهران به طور مشترك مقام سوم را از آن خود كردند.

اين گزارش حاكي است، در قسمت توپ اين رقابت ها پريا عباسي از تهران،‌الينا بذني از آذربايجان غربي و عاطفه خسروي از اصفهان به ترتيب مقام اول تا سوم را از آن خود كردند.

لازم به ذكر است، در قسمت طناب رقابت هاي قهرماني كشوري ريتمينگ آمتيس هنر بخش از تهران زهرا صفري زاده از هرمزگان و حديث جديدي از آذربايجان مقام اول تا سوم را بدست آوردند.

در مجموع وسايل اين رقابت ها آميتيس هنر بخش از تهران توانست قهرمان قهرمانان شود و در ادامه پريا عباسي از تهران مقام دوم و الينا بذني از آذربايجان غربي مقام سوم را بدست آوردند.

در اين گزارش آمده است، در رقابت هاي ژيمناستيك ريتمينگ قهرماني كشور 13 تيم از استان هاي مختلف و تعداد 60 ورزشكار شركت كردند

گفتني است، در ادامه اين رقابت ها رده هاي 7 تا 9 سال و 11 تا 13 سال در تهران درحال برگزاري است./ق
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر