کد خبر: ۳۸۷۷۲۰۵
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۰

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 با اشاره به اهمیت ایمن سازی معابر و روان سازی تردد شهروندان از خط کشی معابر اصلی و پرتردد و این منطقه خبر داد.

به گزارش

خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران

، علیرضا اسفراینی نژاد گفت: به منظور افزایش ایمنی شبکه معابر شهری‌،300 بلوک خط کشی دو جزئی عابر پیاده در معابر اصلی و پرتردد این منطقه انجام شد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات ترافیکی موثری در زمان تعطیلات نوروزی و در راستای طرح استقبال از بهار انجام شده است افزود:خط کشی دو جزئی عابر پیاده در تقاطع خیابان های دهخدا و بلوار قدس،‌شهید اردستانی 13 آبان جمشیدی شهید رجایی و جاده قم و امین آباد با حجم عملیات 300 بلوک در سطح منطقه در ایام نوروز انجام شده است.

وی در ادامه به خط کشی 140 متر سرعتگیر در بلوار شهرداری اشاره کرد و اظهار داشت:باند کندرو خیابان شهید رجایی ، سه راه تقی آباد،‌تا جاده نظامی در مسیر رفت و برگشت و از میدان شاملو تا بیمارستان شهدای هفتم تیر در مسیر رفت و برگشت با حجم عملیات 16 هزار و 500متر مربع خط کشی محوری شد.

گفتنی است:معبر عبوری رو به روی بیمارستان هفتم تیر با خط کشی 90 بلوک عابر پیاده به منظور برقراری امنیت مراجعین ایمن سازی شد./ز
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر