کد خبر: ۳۸۸۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۴:۰۰
عضو سابق شورای رهبری گروهك تروريستي منافقین:

عضو شورای رهبری گروهك تروريستي منافقین که چند ماه پیش از پادگان اشرف گریخت، با انتقاد شدید از پیش شرط هاي جديد مریم رجوی به عنوان فرار به جلو و توجیه شکست های پي در پي این گروهگ عنوان کرد و گفت: پیش شرط های گروهك تروريستي منافقین برای خروج از پادگان اشرف نشانگر اوج درماندگی رجوی است.

 به گزارش حوزه سياست خارجي باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) این زن عضو شورای رهبری گروهك تروريستي منافقین ضمن بیان مطلب فوق گفت: پس از ۸ سال تن ندادن به قوانین دنیای روز و گردن کشی کردن و رجزخوانی اين گروهك تروريستي در عراق، بالاخره سران اين گروهك اعلام کردند که جابجایی پادگان اشرف را می پذیرند و به اردوگاه جدید می روند تا از آنجا به کشورهای خارجی سفر کنند.

وی با نقد و بررسی شروط همسر سرکرده گروهك تروريستي منافقین برای خروج از عراق گفت: مریم رجوی در این بین مثل همیشه برای مطرح نمودن خویش و برای پاسخ ندادن به واقعیت ها و حساب پس ندادن در برابر آنچه که سالیان سال بر اسیران فرقه گذشته، با وقاحت و پررویی تمام، شروطی برای این جابجایی اعلام نموده که هر کدام از این بندها جز فریبکاری و ریاکاری چیز دیگری نیست.

عضو سابق شورای رهبری  گروهك تروريستي منافقین گفت: «انتقال امن و سالم ساکنان اشرف، بدون هیچ استثنا، با خودروها و اموال منقولشان به کمپ لیبرتی تحت نظارت بین المللی» یکی از درخواست های مریم رجوی است که باید در پاسخ به آن گفت تنها کسانی که به فکر امنیت و سلامت ساکنان اشرف نیستند مریم رجوی و مسعود رجوی و سران اين گروهك هستند، زیرا به یاد دارم بارها مسعود رجوی در جلسات عمومی اعلام می کرد اگر هزار نفر در اشرف بمیرند مهم نیست و یا بارها می گفت ۷۲ نفر هم برای من بماند کافی است.

وی ادامه داد: بارها و بارها مریم رجوی شخصاً اعلام می کرد فقط مسعود زنده بماند کافی است، علاوه بر این در سال گذشته برای یک نمایش تلویزیونی اعلام کردند عشایر عراقی به ما حمله کرده اند، درحالی که همه نفرات را مجهز به کلاه خود و سپر کرده بودند.

وی در شرح این ماجرا گفت: ابتدا به مدت چند دقیقه، تمام خانواده های عراقی وعشایری که به اعتراض و برای بستن پادگان اشرف بصورت مسالمت آمیز آمده بودند را سنگ باران نمودند و آنها را تحریک کردند و پس از آن، به همه ساکنان اسیر و در بند دستور داده شد که به جلوی سیاج بروند و بدون استفاده از کلاه خود و سپرسنگ بخورند تا مجروح شوند و سر و صورتشان خون آلود شود، تا بتوانند اعلام کنند بیش از صد نفر در سنگ پرانی !! عشایر عراقی مجروح شده اند.

عضو جدا شده از گروهک منافقین گفت: بعد از این ماجرا همسر سرکرده فرقه، برای صورت های خونین خوشحالی کرد و پیام تبریک داد اما حالا ادعا می کند به فکر امنیت و سلامت حال افراد این فرقه است، درحالی که این حرف طرفندی بیش نیست و انتقالی که قانونی و زیر نظر یک دولت باشد، مسلما مشکلی نخواهد داشت، مگر اینکه لرزه دیدار ساکنان اشرف با نیروهایی خارج از کمپ به جان سران فرقه رجوی افتاده باشد.

وی در نقد دومین درخواست همسر سرکرده گروهك تروريستي  منافقین با عنوان «نظارت شبانه روزی سازمان ملل و ایالات متحده تا زمان انتقال آخرین نفر به کشور ثالث» نیز گفت: اگر سرکردگان فرقه کارشکنی نکنند، سازمان ملل طبق قوانین خودش کارش را می کند.

وی با اشاره به عدم رعایت حقوق ابتدایی زنان در پادگان اشرف ادامه داد: در طی سالیان گذشته در پادگان اشرف، زنان از کوچکترین و اولیه ترین حقوق انسانی محروم بوده و همواره تحت یک استثمار وحشتناک فکری و فیزیکی قرار داشته و اجازه دیدار با هیچ مردی را ندارند؛ حق انتخاب لباس و پوشش مورد نظر خود را ندارند، اجازه هیچ اظهار نظری را ندارند و اجازه تردد به هیچ مکانی که مردان در آنجا باشد را ندارند و به مانند بردگانی که فقط باید مطیع اوامر تشکیلات بوده و تمام عواطف شان را نثار مسعود رجوی کنند نگهداری می شوند.

عضو سابق شورای رهبری اين گروهك تروريستي در ادامه و با طرح این پرسش که علت اصرار مریم رجوی به استقرار نیروهای عراقی در خارج اشرف و پافشاری بر عدم تماس اسرای پادگان با نیروهای عراقی و خانواده ها در چیست، افزود: نمی توان افراد اسیر در پادگان اشرف را برای همیشه از دنیای بیرون محروم کرد.

وی به ادعای ديگر مریم رجوی اشاره کرد که در آن عنوان شده بود«لغو محاصره و کلیه تهدیدها و اذیت و آزار و اقدامهای سرکوبگرانه و احکام ساختگی دستگیری بدون استثنا» و در نقد این ادعا ابراز داشت: از نظر مریم رجوی، لغو محاصره یعنی اینکه درب اشرف باز شود تا به مانند قبل بازهم بتوانند از ایران و ترکیه و دیگر نقاط، نیروهای جوان را فریفته و تحت عنوان فرستادن به خارج، آنها را دزدیده و به پادگان اشرف ببرند و بگویند نیروهای جدید به ما می پیوندند، البته من شاهدی هستم که در سالهای بین ۸۰ تا ۸۷ صدها نفر را ستاد داخله تشکیلات اين گروهك تروريستي ازترکیه و ایران بدون این که شناختی از ایدئولوژی پوسیده گروهك تروريستي داشته باشند به پادگان اشرف صادر کرد و این افراد بیچاره بعد از رسیدن به اشرف تازه می فهمیدند چه بلایی سرشان آمده و خیلی از این نفرات هم زوج هایی بودند آنها را نیز تحت نام انقلاب و با زور از هم جدا کرده و دیگر اجازه حتی یک دیدار یک دقیقه ای هم به آنها نمی دادند.

وی ادامه داد: از افرادی که با این روش وارد شدند اما تمایل به ماندن نداشتند، بودند کسانی که به سبب اعتراض، در زندان های مسعود رجوی در پادگان اشرف زندانی شدند؛ افرادی همچون داریوش – صادق – محمد - علی - احمد و... تنها نمونه ای از این افراد هستند که از ترکیه آنها را تحت پوشش فرستادن به خارج و دادن پاسپورت به اشرف منتقل کرده و برای آنها آموزش های تشکیلاتی می گذاشتند که باصطلاح آنها را به مجاهد تبدیل کنند.

وی در ادامه به درخواست وقیحانه دیگری از مریم رجوی که از آن به عنوان یکی از مقدمات خروج از  پادگان اشرف یاد اشاره کرد و اظهار داشت: وی در درخواست جدید خود اعلام کرده «فروش دارایی های غیرمنقول ساکنان پادگان اشرف تحت نظارت ملل متحد و بازپرداخت آن برای هزینه های حفاظت و استقرار و انتقال ساکنان به کشورهای ثالث یکی از خواسته های جدی برای خروج از پادگان اشرف است» در حالی که باید گفت با آن هزینه های میلیونی که در جشن ها و برنامه های خارج کشور و بطور مستمر توسط سران گروهك تروريستي منافقین صورت می گیرد، اين گروهك تروريستي نه برای حفاظت و نه برای استقرار به پولی نیاز ندارند و تا قاچاق و دلالی و یکسری حمایت های مشکوک هست مشکل مالی نخواهند داشت./پ2

 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی