کد خبر: ۳۸۸۰۲۹
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۰

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 18 گفت: اجرای عملیات مرمت و بهسازی دستی روکش آسفالت محوطه آموزشگاه سعادت واقع در خیابان حیدری جنوبی كه از 15 آذر ماه آغاز شده بود،‌امروز به پايان رسيد.


مهندس شهرام باقری در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بيان اين مطلب افزود: هدف از اجرای این عملیات افزایش ایمنی دانش آموزان ، جلوگیری از بروز آبگرفتگی در محوطه این آموزشگاه به هنگام بارش نزولات آسمانی است.
معاون فني و عمران شهرداري منطقه 18 اظهار داشت: طی این عملیات که به طول 390 متر مربع به انجام رسید ، محوطه آموزشگاه مذکور با صرف هزینه ای بالغ بر 35 میلیون ریال مرمت و بهسازی تا به بخش دیگری از تعهدات مدیریت شهری به مراکز آموزشی جامه عمل پوشانده شود.
باقري با اشاره به تجهیز آموزشگاه دخترانه ارشاد به ست های ورزشی ادامه داد: ست کامل ورزشی شامل بارفیکس چرخشی ، ایستائی زیر بغل ، گام زن جلو عقب ، چپ و راست ، فضائی ، چهار فرمان ، دو فرمان ، پارالل ، دراز و نشست ، مسگری ، پرس زیر بغل سرشانه ، قایقرانی ثابت در محوطه این آموزشگاه با صرف هزینه ای بالغ بر 135 میلیون ریال نصب و جانمائی شده تا دانش آموزان در اوقات فراغت خویش از این امکانات مجهز برای حفظ سلامت جسمانی خویش بهره مند شوند.
معاون فني و عمران شهرداري منطقه 18 خاطرنشان كرد: هم اکنون این عملیات در سایر مدارس محلات منطقه که فاقد این امکانات بوده ، در حال انجام است./ز


 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر