کد خبر: ۳۹۰۰۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۶
برای نخستین بار در کشور

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: قبوض گاز از طریق سامانه پیام کوتاه در استان اصفهان اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شهروندان قرار می‌دهد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز اصفهان، مرتضی طغیانی با اشاره به سامانه پیام کوتاه اظهار داشت: مشترکان گاز در سراسر استان اصفهان می‌توانند با اضافه کردن حرف G به ابتدای عدد شماره اشتراک مندرج در قبض گاز مصرفی خود و ارسال آن به شماره پیامک 30003194 از این پس میزان گاز مصرفی خود را به صورت پیامک دریافت کنند.
وی افزود: پیام کوتاه ارسال شده از سامانه 30003194 شامل اطلاعات مبلغ گاز بها، شناسه پرداخت، شناسه قبض، مهلت پرداخت و یک جمله ایمنی است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ادامه داد: این سامانه که برای نخستین بار در شرکت گاز استان اصفهان طراحی و مورد بهره‌وری قرار گرفته دارای مزیت‌هایی است.
وی در ادامه افزود: از مزیت‌های سامانه پیام کوتاه ارسال قبض‌های گاز کاهش و حذف صدور قبض المثنی، کاهش در هزینه‌های چاپ و مراجعه حضوری مشترکان، اطلاع سریع مشترکان از میزان مصرف در صورت مفقود شدن قبض مصرفی، دسترسی آسان‌تر به اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت غیر حضوری قبوض و غیره است.
طغیانی بیان داشت: این طرح که در راستای شهروند الکترونیک در دولت الکترونیک انجام گرفته از تیرماه امسال به صورت آزمایشی اجرایی و تاکنون برای 31هزار و 432نفر ارسال شده است./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر