کد خبر: ۳۹۱۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۷

خانم مارسيدتا دي ويرا در حالي که مشغول تبليغ مسيحيت ميان مسلمانان فيليپين بود، به اسلام روي آورد و اکنون در شهر کولو به همراه دوست مسلمان خود زندگي ميکند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، خانم مارسيدتا دي ويرا در حالي که مشغول تبليغ مسيحيت ميان مسلمانان فيليپين بود، به اسلام روي آورد و اکنون در شهر کولو به همراه دوست مسلمان خود زندگي ميکند.

 

وي در بيان علت گرايش خود به اسلام گفت: هدف زندگي را در اين دين يافته است.

طبق گزارش مرکز خبر حوزه؛ دي ويرا اظهار داشت: من آرامش فکري خود و معناي زندگي را در اسلام يافتم و اين فقط به انتخاب من نبوده، بلکه رحمت الهي بوده که من را به راه درست هدايت نموده است. حال که خدا اين راه را براي بندگانش پسنديده من نيز بايد از خواست آفريدگار تبعيت کنم. گرايش من به اسلام بزرگ ترين اتفاق زندگي من است.

خانم دي ويرا افزود: بيش از 10 سال در صومعه زندگي کرده و آموزش هاي ديني را در ايتاليا و اسپانيا فراگرفته و براي دعوت مسلمانان فيليپين به مسيحيت به جزيره ميندانائو سفر کرده است.

خانم دي ويرا گفت: در دوران تبليغ مسيحيت در بين مسلمانان فهميدم افرادي که به آنها تروريست ميگويند هيچ ارتباطي با تروريسم ندارند و اين مساله را در زندگي با آنها با چشمان خودش ديدم./د

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر