کد خبر: ۳۹۱۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۰
با تلاش ستاد احیای امر به معروف خوزستان؛

سرانجام تلاش‌های ستاد احیاي امر به معروف ونهی از منکر خوزستان به ثمر نشست و از توزیع یک محصول خوراکی با پوشش ضد فرهنگ اسلامی در استان جلوگیری شد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران،‌ به نقل از ستاد احیاي امر به معروف و نهی از منکر خوزستان، بسته بندی یکی از بستنی‌های پرفروش کشور که مغایر با شئونات و ارزش‌های اسلامی و انقلابی بود، نگرانی و واکنش‌های متعدد مردم متدین خوزستان و روحانیون را درپی داشت.
بر اساس این گزارش، بستنی‌های مذکور با بسته‌بندی که بر روی آن تصویر زن و مردی نامناسب چاپ شده بود، تاکنون بدون هیچ گونه مشکل و ممانعتی از سوی نهادهای مسئول، در سطح وسیعی از کشور توزیع می‌شد.
ستاد احیاء امر به معروف ونهی از منکر خوزستان پس از دریافت گزارش‌هایی از سوی مردم اهواز و بنابر مسئولیت فرهنگی خود در راستای حفظ و نشر ارزش‌های اسلامی و انقلابی و مبارزه جدی با منکرات و ناهنجاری‌‌ها، مورد مذکور را که مصداقی از جنگ نرم علیه ارزش‌ها به شمار می‌رود، به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد.
سرانجام با پیگیری‌های مستمر مراتب به اطلاع نماینده ولی فقیه در استان، استاندار خوزستان و ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر کشور رسید و استانداری نیز پس از اطلاع از موضوع، دستورات لازم را به سازمان بازرگانی استان برای پیگیری و برخورد ابلاغ کرد.
در همین راستا، سازمان بازرگانی استان خوزستان نیز در جلسه‌ای فوری با هیئت مدیره اتحادیه‌های بنکداران، اغذیه فروشان و خوار و بار فروشان و همچنین مجمع امور صنفی، دستور منع خرید و فروش و همچنین جمع‌آوری بستنی‌های مذکور را در سطح استان خوزستان صادر کرد./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر