کد خبر: ۳۹۲۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۶
بهمن ماه امسال؛

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی مازندران گفت: بهمن ماه امسال کنگره ملی گفتمان مهدویت در بابل برگزار می‌شود.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام ناصر شکریان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون 67 مقاله به دبیرخانه این کنگره در بابل ارسال شده که 17 مقاله پذیرفته شده است.
وی زمان برگزاری کنگره مهدویت را پس از ایام دهه فجر اعلام کرد و تصریح کرد: محققان و اندیشمندان استقبال بسیار خوبی از کنگره گفتمان مهدویت به عمل آورده که ارسال مقالات متعدد به دبیرخانه این کنگره نشان‌دهنده این موضوع است.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی مازندران آشنایی هر چه بیشتر اقشار جامعه به ویژه نسل جوان با فرهنگ مهدویت، کنکاش و بررسی آسیب‌های این حوزه و پاسخگویی به شبهات و القائات دشمنان را از جمله اهداف برگزاری این کنگره برشمرد.
وی از برگزاری نمایشگاه کتاب در حاشیه این کنگره خبر داد و بیان داشت: برپایی نمایشگاه کتاب از جمله برنامه‌های این کنگره بوده که کتاب‌های دینی و فرهنگی در این نمایشگاه در معرض دید مخاطبان قرار می‌گیرد.
مدیرکل سازمان تبلیغات مازندران با اشاره به اهمیت برگزاری کنگره گفتمان مهدویت در مازندران از رسانه‌های جمعی مازندران خواست به منظور انعکاس این رویداد مهم همکاری و تعامل بیشتری با سازمان تبلیغات مازندران داشته باشند.
شکریان اذعان داشت: کنگره ملی گفتمان مهدویت با حضور جمعی از روحانیون، اندیشمندان، محققان و پژوهشگران حوزه دین و فرهنگ، اواخر بهمن ماه امسال در بابل برگزار می‌شود. /ر

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل