کد خبر: ۳۹۳۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۴
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به فعالیت های انتخاباتی جریان انحرافی، گفت: جریان انحراف عده‌ای را دعوت کرده که روز پنجشنبه با هواپیمایی اختصاصی اجاره شده از تهران به مشهد بروند و اجلاس بگذارند و هزینه رفت و آمد را می‌دهد؛ بنابراین در این شرایط ما قبول نداریم که جریان انحراف تاثیرگذار نیست و فتنه هم حذف شده است.

به گزارش حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، محمد نبی حبیبی در نشستی با اصولگرایان خراسان جنوبی به سوالات مختلف آنان پاسخ داد.

حبیبی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اگر جبهه متحد اصولگرایان فردی را با نیات خاص انتخاب کند چه پاسخی دارید، گفت: ممکن است در حوزه انتخابیه‌ای که یک نفر باید به مجلس برود تعدادی بیشتر حائز شرایط باشند که در این صورت یک نظرسنجی علمی انجام می‌شود و نتیجه نهایی مشخص می‌شود و نگرانی وجود ندارد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی همچنین در مورد اینکه آقای احمدی‌نژاد آیا در جبهه متحد نماینده دارد یا خیر اظهار داشت: وی نمی‌تواند نماینده داشته باشد چون اجرای انتخابات با او است.

حبیبی در پاسخ به سؤالی که تقابل احمدی‌نژاد با نیروهای انقلاب چرا اتفاق افتاد، گفت: در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری بر اساس شعارهایی که احمدی‌نژاد داده بود و بر اساس اینکه با صراحت از دوره اول اعلام کرده بود که اصول و معیارهای انقلاب را عمل کند در انتخابات دوره دهم همه برای حمایت از وی به صحنه آمدند.

وی ادامه داد: در مقابل جریان فتنه ظاهر شد که همگی ما در مقابل جریان فتنه هستیم و انتظار داریم که رئیس جمهور و برخی دوستان وی صراحت‌های ویژه‌ای به شکلی که نیروهای ارزشی مقابل فتنه دارند، داشته باشند.

* رئیس جمهور از جریان انحرافی تبری بجوید

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مواضع رئیس جمهور مقابل جریان انحرافی تاکید کرد: یکی از آرزوهای ما این است که رئیس‌جمهور از سران انحراف حمایت می‌کند روزی از آنان تبری بجوید.

حبیبی با بیان اینکه جریان انحرافی جدی است، افزود: در دوره قهر کردن ۱۱ روزه احمدی‌نژاد سران جریان انحراف رئیس جمهور را تشویق به ماندن در منزل کردند و تصور می‌کردند این قهر سبب آمدن مردم به خیابان‌ها می‌شود و مقابل رهبری قرار می‌گیرند.

وی تصریح کرد: جریان انحراف می‌گوید مکتب ایران در مقابل مکتب اسلام، تشکیلات غاصب صهیونیستی را ملت اسرائیل می‌خواند و همه چیز را با یک نخ به امام زمان (عج) مرتبط می‌کند گویا امام زمان بخشدار و فرماندار و استاندار عزل و نصب می‌کند، در حالی که این طور که نیست و همه ما منتظر هستیم.

حبیبی یادآور شد: البته نظر آنان در مورد امام زمان (عج) به خاطر این است که بگویند حالا که همه امور کشور با آن حضرت است چه نیازی به ولایت فقیه داریم.

* آیت‌ الله مصباح در کنار آیت‌ الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی است/ اختلافی در بین نیست

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: جریان انحرافی خطرناک است و با تمام قوا به میدان آمده و توقع ما از رئیس جمهور این است که اگر صحبت‌های ما درست است موضع‌گیری صریح داشته باشند و اگر درست نیست مدرک بیاورند که نیست.

حبیبی در مورد اختلاف جبهه پایداری و جبهه متحد تاکید کرد: اختلافی وجود ندارد و آیت‌الله مصباح مقابل جبهه متحد اصولگرایی نیست بلکه در کنار آیت‌الله مهدوی کنی و یزدی قرار دارند.

وی اضافه کرد: حتی جبهه پایداری را هم مقابل جبهه متحد نمی‌دانیم بلکه نظراتی دارند و ما تنها با تحلیل آنان مخالفیم که می‌گویند دوم خردادی‌ها حذف شده‌اند و جریان انحرافی تاثیرگذار نیست.

* جریان اصلاحات با ۷۰۰ کاندیدا آمده است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: چند روز پیش گفتم جریان اصلاحات ۳۰۰ نامزد در انتخابات پیش رو دارد و دو روز پیش آقای کواکبیان گفت ۷۰۰ نامزد داریم.

حبیبی با بیان اینکه جریان انحراف هم فعال است، افزود: همین الان جریان انحراف عده‌ای را دعوت کرده که روز پنجشنبه با هواپیمایی اختصاصی اجاره شده از تهران به مشهد بروند و اجلاس بگذارند و هزینه رفت و آمد را می‌دهد.

وی یادآور شد: در این شرایط ما قبول نداریم که جریان انحراف تاثیرگذار نیست و فتنه هم حذف شده است./ن

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر