کد خبر: ۳۹۴۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۷:۳۲
كاپيتان تيم فوتبال ملوان بندر انزلي:

كاپيتان تيم ملوان بندر انزلي گفت: در نيم فصل دوم رقابت ها تيم هاي حاضر در ليگ به سختي به هم امتياز مي دهند و فردا 15 دي به مصاف تيم پرسپوليس تهران مي رويم كه به تازگي دنيزلي هدايت اين تيم را برعهده گرفته است و با تمام قوا به مصاف تيم پرسپوليس مي رويم.

بابك پور غلامي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: طي برگزاري مسابقات هفته هجدهم ليگ برتر فردا پنج شنبه 15 دي به مصاف تيم پرسپوليس تهران مي رويم با توجه به اينكه تيم ما در رتبه خوبي در جدول ليگ قرار ندارد با انگيزه بسيار بالايي به مصاف سرخپوشان مي رويم.

وي افزود: در نيم فصل رقابت ها تيم ها در شرايطي هستند كه به سختي به هم امتياز مي دهند ولي تجربه و سابقه نشان مي دهد كه تيم ملوان همواره شروعي طوفاني و مناسب در نيم فصل دوم داشته است كه اميدواريم اين اتفاق امسال نيز براي تيممان بوجود بيايد.

*كاش نوري به تيم ما مي پيوست

پورغلامي در خصوص تيم ملوان بندر انزلي اظهار داشت: خوش بختانه تعطيلات نيم فصل خوبي را پشت سرگذاشتيم و با آمادگي كامل و شادابي بسيار بالا نيم فصل دوم را آغاز خواهيم كرد و با تمام تلاش و قواي خود به مصاف تيم پرسپوليس تهران مي رويم و سعي مي كنيم تا اين ديدار را با پيروزي پشت سر بگذاريم چرا كه بردن تيم دنيزلي مزه ديگري دارد.

وي افزود: رجب زاده و مجتبي انصافي در نيم فصل به تيم ما اضافه شدند ولي متاسفانه كار بردارم و دوست عزيزم پژمان نوري درست شد و تيم امارات اجازه پيوستن به تيم ما را ندارد كه از ا ين قضيه بسيار ناراحت شدم، دوست داشتم نوري به ملوان بيايد و دوباره خاطرات خوشمان با وي تكرار شود و ملوان به روزهاي اوج و طلايي خودش بازگردد .

*بازي در زمين ملوان براي همه تيم ها دشوار است

وي در خصوص شرايط آب و هوايي و زمين ملوان بيان داشت: خوش بختانه شرايط آب و هوايي مطلوب است و زمين نيز مناسب به نظر مي رسد البته اگر زمين مسابقه گل آلود هم باشد بايد بيان داشت كه بازي در زمين ملوان براي همه تيم ها دشوار است و اين مسئله اي نيست كه ما با آن كنار آمده باشيم چرا كه بازي در زمين گل آلود براي تيم ما نيز دشوار است.

پورغلامي تصريح كرد: خوش بختانه تيم ملوان بندر انزلي از هواداران پرشماري برخوردار است و در اين ديدار نيز با استفاده از امتياز ميزباني و حضور هوادارنمان حريفي سرسخت براي شاگردان دنيزلي خواهيم بود و اميدوارم بتوانيم با صرف تلاش و دقت لازم به نتيجه مطلوب و دلخواه خود برسيم.

*هر بازي براي ما حكم فينال را دارد

وي در خصوص بازي هاي نيم فصل دوم بيان د اشت: نيم فصل دوم رقابت هاي از حساسيت بالايي برخوردار است و هر بازي برايمان حكم فينال را دارد و جاي هيچ اشتباهي وجود ندارد.

پورغلامي خاطر نشان كرد: تيم ملوان بندر انزلي در ديدار هاي گذشته خود به سه برد، 6 تساوي و 8 باخت رسيده است و اميدوارم بتوانيم امتيازات به هدر رفته بود را جبران كنيم و به جايگاه واقعي خود دست پيدا كنيم.

* يوسف زاده: اميدوارم بتوانيم بازي تماشاگر پسندي ارائه دهيم

 سعيد يوسف زاده، ديگر بازيكن تيم فوتبال ملوان انزلي در گفتگو با خبرنگار ما گفت: اميدوارم ديدار فرداي ما با تيم پرسپوليس بازي خوبي از آب در بيايد و با توجه شرايط آب وهوايي بازي تماشاگر پسندي از خود به نمايش بگذاريم و دل هواداران را خوش حال كنيم.

وي افزود: ديروز در انزلي باران باريد و هوا بسيار مطبوع است و شرايط زمين نيز مساعد است و گمان مي كنم هر دو تيم بازي خوب و جالبي از خود ارائه دادند.

يوسف زاده عنوان داشت: خوش بختانه تمرينات فشرده اي در نيم فصل انجام داده ايم كه اميدوارم بتوانيم نتيجه اش را با كسب نتيجه مطلوب در ليگ ببينيم.

وي ادامه داد: دنيزلي شوك مثبتي بود كه به تيم پرسپوليس زده شد و به نظر مي رسد سرخپوشان تهراني هجومي تر به ميدان مسابقه بيايند.

بازيكن تيم فوتبال ملوان بيان داشت: متاسفانه بنظر مي رسد نتوانستيم پژمان نوري را جذب كنيم و البته ساير بازيكنان با انگيزه بسيار بالايي آماده هستند تا چهره واقعي ملوان را در نيم فصل دوم به نمايش بگذارند./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر