کد خبر: ۳۹۵۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۲
نماینده مردم دزفول در مجلس خبر داد

نماینده مردم دزفول در مجلس از راه‌اندازی دو خط پرواز 100 نفر برای فرودگاه دزفول برای تهران خبر داد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، سید احمد آوایی پیش از در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو خط هوایی تهران ـ دزفول برای فرودگاه این شهرستان راه‌اندازی می‌شود.
وی افزود: این دو پرواز جدید از طریق شرکت هواپیمایی نفت به پروازهای فرودگاه دزفول افزوده شده است و امروز نیز راه‌اندازی می‌شود.
آوایی افزود: این پروازها بوسیله هواپیماهای فوکر ۱۰۰ با ظرفیت ۱۰۰ مسافر از امروز چهاردهم دی‌ماه جاری با حضور مسئولان شرکت هواپیمایی نفت با پرواز ساعت ۷ و ۱۵ دقیقه تهران به دزفول افتتاح خواهند شد.
وی درباره تاریخ و ساعات این دو پرواز از دزفول به تهران و بالعکس گفت: این دو پرواز در روزهای یکشنبه ساعت ۲۱ از تهران به دزفول و ساعت ۲۳ از دزفول به تهران و روزهای پنجشنبه ساعت ۱۷ از تهران به دزفول و ساعت ۱۹ از دزفول به تهران انجام خواهند شد.
نماینده مردم دزفول خاطرنشان کرد: با اضافه شدن این دو پرواز به پروازهای فرودگاه دزفول مجموع پروازهای هفتگی این فرودگاه به ۱۸ پرواز افزایش یافته که این تعداد پرواز در مقایسه با چندین مرکز استان دیگر از جمله مراکز استان زنجان، همدان، اراک، ایلام و حتی فرودگاه بین‌المللی آبادن بیشتر است.
آوایی درباره همکاری مسئولان شرکت هواپیمایی نفت اضافه کرد: با توافقات به عمل آمده با مهندس شکرابی مدیرعامل شرکت هواپیمایی نفت مقرر شد در صورتی که ظرفیت این دو پرواز تکمیل شود این شرکت آمادگی دارد پروازهایی را به اصفهان و کیش از دزفول و بالعکس در فرودگاه دزفول برقرار کند.
وی خاطرنشان کرد: این دو پرواز می‌توانند شرایط ارتباطی شهرستان دزفول را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد و فرودگاه این شهرستان را توانمندتر سازد./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر