کد خبر: ۳۹۵۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۶

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: دستگاه قضایی استان در برابر افرادی که به هر نحو بخواهند روند انتخابات را مخدوش کنند، قاطعانه برخورد خواهد كرد.

به گزارش حوزه حقوقي -قضايي باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی دادگستری کل استان گلستان ،احمد فاضليان رئیس کل دادگستری استان گلستان با توصيه به كانديداهاي مجلس شوراي اسلامي گفت: كانديدا هاي مجلس شوراي اسلامي بايد علاوه بر خودداری از تبلیغات زودهنگام ، از هر گونه سوء استفاده از اموال دولتی برای این کار جدا خودداری کنند.

فاضلیان افزود : انتظار ما از کسانی که می خواهند در آینده نماینده مردم باشند این است که بیش از دیگران التزام و احترام به قانون داشته باشند.

وی تصریح کرد : كانديدا هاي نمايندگي مجلس شوراي اسلامي باید از هم اکنون نشان دهند که تحت هیچ شرایطی حاضر به انجام کاری برخلاف قانون و مصالح عمومی جامعه نیستند.

وی در ادامه با بیان این که ما امروز بیش از هر زمان دیگری به وحدت و همدلی نیاز داریم ،تصريح كرد: كانديداهاي نمايندگي مجلس شوراي اسلامي بايد از تخریب اقوام یا ایجاد تنش بین گروه های ساکن استان به منظور اخذ آرای مردم ، جدا پرهیز کنند.

وی با بیان این که كانديدا هاي نمايندگي مجلس شوراي اسلامي زمینه حضور حداکثری مردم را پای صندوق های رای فراهم کنند ،خاطرنشان کرد : دستگاه قضایی استان در برابر افرادی که به هر نحو بخواهند این روند را مخدوش کنند قاطعانه برخورد خواهد كرد.

وی با بیان این که امروز ابرقدرت ها به تحولات ایران و به ویژه انتخابات چشم دوخته اند ،گفت: باید مراقب باشیم ناخواسته با انجام برخی کارها ، آب به اسیاب دشمنان اسلام نریزیم.


فاضلیان با ابراز خرسندی از روند فعلی در استان ، گفت :استان گلستان فضای انتخاباتی سالم و به دور از هر گونه بی قانونی را در استان پشت سر خواهد گذاشت./ص3
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر