کد خبر: ۳۹۵۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۸
رئيس انجمن كريكت:

رئيس انجمن كريكت گفت: رشد و توسعه در بخش بانوان به موازات آنچه كه در بخش آقايان دنبال مي شود با سرعتي پايين تر پيش مي رود ما اميدوار هستيم كه بتوانيم به نتايج مورد نظر دست يافته و به توسعه كريكت در بخش بانوان بپردازيم.

افشين حيدري در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: برنامه هاي مربوط به رشد و توسعه اين رشته ورزشي در بخش بانوان همانند آنچه در بخش آقايان دنبال مي شود در اولويت برنامه هاي انجمن قرار داشته و ما با توان هر چه تمامتر در اين رابطه پيش خواهيم رفت.

وي افزود: با توجه به اينكه ما از كمبودها و مشكلات فراواني در بخش بانوان برخوردار هستيم بايد تاكيد كنم كه سرعت رشد و پيشرفت در اين بخش بسيار پايين است.

حيدري تصريح كرد: ما هنوز نتوانسته ايم براي بخش بانوان نايب رئيس داشته باشيم و فراهم كردن زمينه براي فعاليت اداري در اين بخش هم پروسه اي طولاني است اما انجمن با برنامه ريزي هاي صورت گرفته توانسته در رابطه با اجراي اين برنامه ها موفق حركت كرده و بطور موازي به سمت رشد و توسعه حركت كند ما اميدواريم كه بتوانيم خيلي زودتر از پيش بيني ها به سمت اهداف تعريف شده حركت كرده و ورزشكاران بيشتري را جذب كنيم./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر