کد خبر: ۳۹۵۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۶
رئیس کل دادگستری استان خبر داد:

رئیس کل دادگستری استان گلستان از فعال شدن شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در همه حوزه های قضایی اين استان خبر داد.

به گزارش حوزه حقوقي قضايي باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان گلستان ،احمد فاضلیان رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت:در هر حوزه قضایی به تفکیک یک شعبه در دادگستری و یک شعبه در دادسراها کار رسیدگی به تخلفات انتخاباتی را انجام می دهند.

وی همچنین از فعال شدن ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی در استان خبر داد و گفت : این ستاد با حضور همه دستگاه های ذی ربط و به ریاست رئیس دادگستری تشکیل شده است.

وی با بیان این که پیشگیری از تخلفات انتخاباتی ،هدف اساسی تشکیل این ستاد است ،افزود : در جهت پيشگيري از تخلفات انتخاباتي ، منشور حقوقی و اخلاقی تهیه و تدوین شده است که پس از اعلام تایید صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان ، در اختیار كاندبدا ها قرار خواهد گرفت.

وی با تاکید بر این که تلاش همه دستگاه های اجرایی و مردم بر برگزاری انتخابات پرشور و سالم است از نامزدهای نمایندگی مجلس خواست با مطالعه دقیق این کتابچه و رعایت اصول و موازین قانونی و اخلاقی به این امر کمک کنند ،تصريح كرد: دستگاه قضایی بدون دخالت در کار متولیان برگزاری انتخابات ، با دقت بر روند سالم انتخابات در سه مرحله پیش از انتخابات ، حین برگزاری و پس از برگزاری ، نظارت می کند. ص3
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر