کد خبر: ۳۹۵۹۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۸:۳۰
شهرداری اراک خبر داد

شهردار اراک از اختصاص اعتبار 11 میلیارد ریالی بودجه به منظور جدول‌گذاری در شهر اراک خبر داد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران،‌ به نقل از روابط عمومی شهرداری اراک سیدمرتضی میری گفت: در راستای خدمت‌رسانی صادقانه به شهر و شهروندان اراکی، با تلاش مضاعف برای ساختن شهری آباد و زیبا اقدامات گسترده‌ای صورت گرفته است.
وی به اقدامات مهم شهرداری اراک در سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت: آسفالت معابر، خیابان‌ها و شریان‌های اصلی، همچنین توسعه و احداث پروژه‌های عمرانی، احداث چندین پارک محله‌ای و... فعالیت‌هایی است که در راستای رضایت شهروندان اراکی انجام شده است.
شهردار اراک با اشاره به اینکه نهضت آسفالت و دیگر موارد ذکر شده کماکان با جدیت در شهر ادامه خواهد یافت، ادامه داد: به دنبال فعالیت‌های عمرانی و طراحی‌های شهری به منظور انجام پروژه‌های جدول‌گذاری و پیاده‌رو‌ سازی با توجه به سیمای هر منطقه و نمای ظاهری شهر، شهرداری اراک اقدامات اساسی را جهت شکل‌دهی فیزیکی بافت‌های مختلف شهری صورت داده است.
میری تخصیص اعتبارات لازم در خصوص این اقدامات را 11 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: پروژه‌های آبادانی و زیباسازی در مناطق چهارگانه شهر اراک طی 9 ماهه سال جاری روند چشمگیری را پشت سر گذاشته است که می‌توان از جمله این اقدامات به احداث جدول‌گذاری اعم از تک،کانیو(کتابی) و نهری در خیابان‌های منطقه یک و در سطح منطقه 2 توسط واحد عمران این منطقه اشاره کرد.
وی تصریح کرد: پیرو این فعالیت‌ها شهرداری منطقه 3 نیز، اقدام به جدول‌گذاری خیابان بیمارستان قدس، انتهای شهرک هجرت، ورودی شهرک قائم و خیابان امام خمینی و... کرده است.
شهردار اراک ادامه داد: علاوه بر اقدامات ذکر شده در مناطق 1 ، 2 و 3 منطقه بافت تاریخی نیز فعالیت‌های ارزنده‌ای را طی 9 ماه گذشته صورت داده که احداث جدول‌گذاری به صورت نهری از ابتدای خیابان قائم مقام تا تقاطع خیابان ادبجو، جدول عرضی میدان شورا، جدول عرضی تقاطع خیابان قائم مقام و خیابان عمار یاسر، و جدول کانیو در خیابان ادبجو و... از جمله این اقدامات است./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر