کد خبر: ۳۹۶۴۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۸:۴۹
فرماندار رشتخوار:

فرماندار رشتخوار از افزایش 11درصدی اعتبارات تملک دارایی اختصاص یافته به شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، هاشم جنگی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان، اعتبار مذکور در سال جاری را 80 میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: این اعتبارات صرف تکمیل130 پروژه مصوب شهرستان رشتخوار خواهد شد.
فرماندار رشتخوار با بیان اینکه تاکنون 45 درصد از این اعتبارات جذب شده است، اضافه کرد: اتمام پروژه‌ها طبق جدول زمانبندی تعیین شده نیازمند تسریع در جذب کامل این اعتبارات است.
جنگی تصریح کرد: علی‌رغم اینکه این اعتبارات نسبت به سال‌های گذشته دیرتر به دستگاه‌های اجرایی شهرستان ابلاغ شده است پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها رضایت‌بخش ارزیابی می‌شود.

*پرداخت حق‌الزحمه رده‌های اجرایی ستادهای سرشماری سراسر استان در چند روز آینده
مدیرکل آمار و اطلاعات خراسان رضوی از اتمام مراحل اداری واریز حق‌الزحمه تمامی 8 هزار و 500 رده اجرایی ستادهای سرشماری استان خبر داد.
هادی ذاکری اظهار داشت: با آغاز راستی آزمایی اطلاعات مربوط به رده‌های ستادی از چند روز پیش در دفتر آمار و اطلاعات استانداری تا پایان هفته جاری، اسامی و شماره حساب این افراد در اختیار ذی‌حسابی استانداری قرار می‌گیرد.
مدیرکل آمار و اطلاعات خراسان رضوی اظهار داشت: در مورد مطلب مندرج در یکی از جراید مبنی بر قول پرداخت 8 میلیون ریال به برخی رده‌های اجرایی، 6 میلیون و 500 هزار ریال را بالاترین مبلغ تعیین شده برای رده‌های اجرایی دانست.
ذاکری تصریح کرد: حق‌الزحمه تمام رده‌های اجرایی و ستادی از سوی مرکز آمار ایران تعیین شده و دفتر آمار و اطلاعات استانداری‌های سراسر کشور از جمله خراسان رضوی در مقوله پرداخت حق‌الزحمه این افراد، به عنوان مجری بخشنامه‌های ستاد سرشماری کشور عمل کرده است.
وی با بیان اینکه از آغاز طرح ملی سرشماری، هیچ قولی مبنی بر زمان پرداخت حق الزحمه به مجریان سرشماری داده نشده است، تاکید کرد: ستاد سرشماری استان تمام تلاش خود را برای تحقق این امر در اسرع وقت مبذول داشته و تاخیر ایجاد شده در واریز این مبالغ برای برخی شهرستان‌ها ناشی تاخیر در ارسال مدارک رده‌های اجرایی از سوی ستادهای سرشمار شهرستان‌ها به ستاد سرشماری استان بوده است.
حق‌الزحمه رده‌های اجرایی ستادهای سرشماری شامل بازبین، آمارگیر، کارشناس بازبین، کارشناس گروه و کارشناس فنی اجرایی به ترتیب 440، 500، 520، 550 و 650 هزار تومان تعیین شده است./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر