کد خبر: ۳۹۶۹۵۱
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۴
در حکمي از سوي رييس جمهور صورت گرفت؛

رييس جمهور در حكمي سيد حسن موسوي را به عنوان «معاون رييس جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري» منصوب كرد و در نامه‌اي از خدمات و تلاشهاي ارزنده روح‌الله احمدزاده كرماني در سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري قدرداني نمود.

به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری متن حكم محمود احمدي‌نژاد بدين شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحيم
برادر گرامي جناب آقاي سيدحسن موسوي
سلام عليكم
نظر به تعهد و تجارب ارزشمند، جنابعالي را به عنوان «معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري» منصوب مي‌نمايم.
ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري از عرصه‌هاي مهمي است كه شناسايي، شناساندن و بهره‌گيري هر چه بيشتر از آنها مي‌تواند زمينه‌ساز پيشرفت سريع‌تر كشور گردد. توجه فراگير به ذخاير عظيم فرهنگي، تاريخي و ميراث گرانبهاي مادي و معنوي موجب خودباوري، شكوفايي و بسيج توانمندي‌هاي ملي براي نيل به قله‌هاي رفيع پيشرفت و افتخار خواهد بود. اين امر در كنار مزاياي فراوان گردشگري، از جمله تحكيم وحدت ملي، رونق اقتصادي و ايجاد اشتغال بر اهميت استراتژيك گردشگري تأكيد مي‌كند.
صنايع دستي و هنرهاي سنتي ايران كه شهره آفاق است از مصاديق مهمر مرياث مادي و معنوي و از جاذبه‌هاي مهم گردشگري و فرصت انتقال هنر و فرهنگ اين سرزمين است و از اين‌رو شايسته برنامه‌ريزي گسترده‌تر است.
انتظار مي‌رود ضمن استفاده از نقطه نظرات و ديدگاه‌هاي كارشناسان، اساتيد، هنرمندان گرامي و با استفاده از ظرفيت‌هاي بي‌پايان مردمي براي سرمايه‌گذاري هر چه بيشتر در حوزه‌هاي ياد شده، شاهد تداوم تلاش‌هاي مؤثر چند سال اخير و ارتقاي آن در آينده باشيم.
موفقيت شما را در سايه توجهات حضرت ولي عصر(عج) از درگاه خداوند بزرگ مسألت مي‌كنم.
محمود احمدي‌نژاد

*متن نامه دكتر احمدي‌نژاد به روح الله احمدزاده کرماني نيز به شرح ذيل است:

بسم‌الله الرحمن الرحيم
برادر گرامي جناب آقاي روح‌الله احمد‌زاده كرماني
سلام عليكم
اكنون كه به دليل پاره‌اي مشكلات شخصي از مسئوليت «معاونت رييس‌جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري» استعفا داده‌ايد، بدينوسيله از زحمات و خدمات ارزنده جنابعالي در دوران تصدي آن مسئوليت صميمانه تشكر و قدرداني مي‌كنم.
ان‌شاءالله اين زحمات در پيشگاه خداوند بزرگ مأجور خواهد بود و اميدوارم در مسئوليت ديگري در دولت و نيز در كليه مراحل زندگي و خدمت به مردم عزيز و آرمان‌هاي بلند انقلاب در سايه عنايات امام عصر(عج) موفق و مؤيد باشيد.
عزت و سعادت جنابعالي را از خداوند منان خواستارم.
محمود احمدي‌نژاد

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی