کد خبر: ۳۹۹۶۰۰۵
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۳
محمد همرنگ:

بازيكن فصل گذشته ملوان در خصوص جدايي‌اش از ملوان گفت: با توجه به اتمام قرار دادم با ملوان بازيكن آزاد محسوب مي‌شوم گزينه اولم براي بازي در فصل بعد ملوان بود كه خواستم بمانم و پورغلامي مرا نخواست.

محمد همرنگ در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران افزود: منتظر مشخص شدن تكليف ملوان بودم و با توجه به پيشنهادات تيم‌هاي ديگر براي حضورم در فصل بعد گزينه اولم ملوان بود كه با تماس پورغلامي با بنده جزء ليست مازاد ملوان بودم و وي مرا نخواست.

وي ادامه داد: علاقه‌مند بودم كه در شهر  خودم فوتبالم را به پايان برسانم اما با خبر غيرمنتظره‌اي از سوي پورغلامي مواجه شدم و بايد به تيم‌هاي ديگر فكر كنم.

محمد همرنگ اضافه كرد:‌ از سوي چند تيم تهراني و شهرستاني پيشنهاد بازي دارم كه حالا بايد به صورت جدي به آن‌ها  فكر كنم، دوست داشتم كه در شهر و ديار خودم به فوتبالم ادامه دهم و الويتم براي بازي در فصل بعد حضور در يكي از تيم‌هاي شمالي است و حالا كه ملوان مرا نخواست بايد به تيم داماش گيلان فكر كنم چرا كه علاقه‌مندم به شهر خودم خدمت كنم  و سعي مي‌كنم در هر تيمي كه حضور داشتم موفق‌تر از ملوان ظاهر شوم.

بازيكن فصل گذشته تيم ملوان بيان داشت:‌ حالا كه ملوان مرا نخواست بايد بگويم كه براي حيثيت خودم و باشگاه هميشه با جديت در اين تيم توپ زدم و از تمامي هواداران انزلي چي نهايت تشكر را دارم كه به خوبي از اين تيم حمايت كردند.

* ملوان اصول حرفه‌اي گري را ياد بگيرد

محمد همرنگ در خصوص  پرداخت نشدن الباقي موالباتش از سوي باشگاه ملوان اظهار داشت: 240 ميليون تومان از باشگاه ملوان طلب دارم و براي گرفتن مطالباتم به هيچ عنوان كوتاه نخواهم آمد و اميدوارم همان‌گونه كه به عنوان يك بازيكن حرفه‌اي به راحتي از تيم جدا شدم باشگاه نيز در پرداخت الباقي مطالباتم كوتاهي نكند و جانب حرفه‌اي گري ر ا نگه دارد.

وي خاطر نشان كرد:‌ فردا صبح مذاكره‌اي با صادق درودگر نماينده حسين هدايتي در خصوص تسويه مطالباتم خواهم داشت كه اميدوارم نتيجه بخش  باشد و بتوانم يك تصميم درست بگيرم./مح

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر