کد خبر: ۳۹۹۸۶۵۵
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۰
ارومیه/

مدیر كل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 47 طرح و پروژه ورزشی مختلف شامل سالن های سرپوشیده، زمین های روباز و استخر در مناطق مختلف شهری و روستایی در حال احداث است.

علی ملااحمدی در گفت و گو با خبرنگارباشگاه خبرنگاران ارومیه افزود: با بهره برداری از طرح های جدید عمرانی ورزشی 33 درصد به سرانه ورزشی اضافه شده و میانگین سرانه به 57 سانتی متر می رسد.

وی ادامه داد: این سالن ها و اماكن ورزشی در شهرستانهای سلماس، سردشت، مهاباد، میاندوآب، شاهین دژ، خوی، ارومیه و چایپاره از اواسط تابستان امسال ساخته می شوند.

ملااحمدی تكمیل طرحهای نیمه تمام ورزشی را از اولویت برنامه های بخش ورزش آذربایجان غربی اعلام كرد و گفت: در این راستا امسال 35 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرحهای عمرانی و ورزشی استان اختصاص یافته است.

وی گفت: این اعتبار از محل یك درصد قانون بودجه سال 90 تامین شده و برای احداث 7 سالن ورزشی 7 زمین روباز ورزشی روستایی و یك سالن زورخانه از مصوبات دور سوم سفر هیئت دولت به آذربایجان غربی اختصاص می یابد.

ملا احمدی یادآورشد: بر اساس اعتبارات پیش بینی شده استانی و ملی 50 درصد طرحهای عمران ورزشی در دست احداث تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

وی اضافه كرد: برای تامین نیازهای بخش ورزش شهرستان های استان، 31 طرح ورزشی در سه ماهه اول سال جاری آغاز شده است.

مدیركل ورزش و جوانان آذربایجان غربی اعتبار اختصاص یافته برای احداث این طرح را نیز 60 میلیارد ریال اعلام كرد./س  

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر