کد خبر: ۳۹۹۹۳۰۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۷

معاون آموزشی واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بر اصلاح برخی از فرآیندهای امور آموزشی در دانشکده ها با هدف افزایش کیفیت آموزش و سرعت در انجام امور دانشجویان تأکید کرد.

به گزارش گروه علمي،‌ پزشكي باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومي واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی؛ دکتر یوسفعلی زیاری در نشست مشترک با رؤسای دانشکده های واحد علوم و تحقیقات یکی از مهمترین وظایف جامعه دانشگاهی را احصاء مشکلات کشور و ارائه راهکارهای علمی و عملی برای رفع آن دانست و گفت: رؤسای دانشکده ها می بایست متناسب با نیازهای کشور در دانشگاه رشته های تخصصی آنرا جهت تربیت نیروهای متخصص ایجاد کنند.

دکتر زیاری با اشاره به امتحان پایان ترم دانشجویان و تلاش مجموعه مدیریت دانشگاه برای ارائه بهترین کیفیت خدمات به دانشجویان و کاهش استرس آن ها در ایام امتحانات، خاطر نشان کرد: هیچ دانشجویی بواسطه مسائل و مشکلات مالی نباید از امتحانات محروم شود و دانشجویان نباید در زمان امتحانات دغدغه مالی داشته باشند.

 دکتر زیاری تشکیل کارگروه تخصصی برای ایجاد رشته های تخصصی در واحد علوم و تحقیقات رایک ضرورت خواند و با تأکید براینکه این واحد دانشگاهی همواره در ارائه دروس تخصصی و پاسخگویی به نیازهای جامعه و تربیت نیروهای متخصص پیشگام بوده، افزود: ایجاد رشته های جدید و تخصصی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری یکی از انگیزه های مهم در دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه های کشور است.

وی با تأکید براینکه رؤسای دانشکده های واحد علوم و تحقیقات می بایست از اعضاء هیأت علمی که دارای شناسنامه علمی درخشان و سوابق پژوهشی، تحقیقاتی هستند ، استفاده کنند، تصریح کرد: جذب فارغ التحصیلان دکتری نخبه واحد علوم و تحقیقات به عنوان اساتید این دانشگاه در الویت بکارگیری هیأت علمی این واحد دانشگاهی است که رؤسای دانشکده ها می بایست آنرا با جدیت دنبال کنند./ح

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر