کد خبر: ۴۱۴۰۶۷۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۰

قائم مقام شهردار منطقه 4 گفت: تلاش می کنیم تا با کسب استانداردهای بین المللی، بستر لازم برای توسعه و ارتقاء رفاه حال عمومی شهروندان ایجاد شود.

حسین حسینی نژاد در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: مدیریت شهری منطقه 4 عزم خود را جزم  کرده است تا بهره گیری از توانمندیهای موجود و تجارب ارزشمند و تلاش مدیران، طرح های مختلفی با کاربری های گردشگری و فرهنگی و تفریحی و بزرگراهی را به بهره برداری برساند.

قائم مقام شهرداری منطقه 4 ادامه داد: در این راستا با توجه به اهمیت استاندارد سازی و کاهش هزینه های مصرفی و همچنین افزایش ایمنی و بهداشت شغلی تاکنون این منطقه موفق به نگهداری 5 استاندارد شامل استاندارد مدیریت محیط زیست IS010015، استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان IS010002، استاندارد ایمنی و بهداشت مواد غذایی  HACCP ،استاندارد مدیریت محیط زیست IS014001 و استاندارد OHSASشد.

حسینی نژاد تصریح کرد: هم اکنون عناصر لازم برای ایجاد یک نظام مدیریت محیط زیست اثر بخش برای رسیدن به مقاصد زیست محیطی و توسعه پایدار فراهم شده است و بالطبع با درونی کردن و استاندارد سازی ها، کیفیت خدمات رسانی افزایش خواهد یافت.

وی اظهار داشت: فرهنگ سازی و ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت شهروندان در اداره امور شهر، بستر لازم را برای تبدیل شهرداری از یک سازمان خدماتی و اجتماعی فراهم خواهد کرد.

حسینی نژاد تأکید کرد: با افزایش سطح آگاهی زیست محیطی شهروندان، کارکنان و پیمانکاران و با هماهنگ ، همدلی و برنامه ریزی مسئولان بتوانیم درقالب یک نظام مدیریت سازمان یافته و یکپارچه در جهت بهبود مستمر عملکرد زیست محیطی این منطقه گام برداریم.

وی با اشاره به طرح های در دست اقدام، یادآور شد: کارخانه تبدیل زباله به انرژی و بهداشت و ایمنی کارگاه های ساختمانی با رعایت این استانداردها در منطقه در حال اجراست و امیدواریم در پیاده رو سازی ایزو HSE که مرتبط با فعالیت های منطقه است همانند دیگر استانداردها با موفقیت در منطقه اجرایی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد یکپارچگی در فعالیت های بهداشتی، ایمنی و محیط زیست، هدفمند کردن فرآیند مدیریت ریسک ها، حذف هزینه های ناشی از استقرار سیستم های مدیریتی و استانداردی، بهداشتی، ایمنی و زیست محیطی و جلوگیری از دوباره کاری ها و موازی کاری و دستیابی به شاخص ها و معیارهای توسعه پایدار شهری از ویژگی های مهم ششمین استاندارد مدیریت ایمنی، بهداشت شغلی و محیط زیست HSE است./ز
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی