کد خبر: ۴۱۷۸۸۰۴
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۰۴:۴۹
شفیعی:

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: درخواست پناهندگی برای منافقین، به معنی تشویق و ترویج تروریسم در جهان است و منافقین را به تداوم اعمال تروریستی ترغیب می‌کند.

نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی در مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران با اشاره به سخنان دبیر کل سازمان ملل متحد و درخواست وی از اعضای اين سازمان در اعطای پناهندگی به اعضای منافقین، گفت: درخواست اعطای پناهندگی برای گروهک تروریستی منافقين از جانب بان‌کی‌مون، با وظایف محول شده به وی به عنوان دبیر کل سازمان ملل متحد در حفظ صلح و امنيت بين‌المللي مغایرت دارد.

وی در ادامه افزود: درخواست اعطای پناهندگی برای منافقین به معنی تشویق و ترویج تروریسم در جهان است و منافقین را به تداوم اعمال تروریستی ترغیب می‌کند.

شفیعی با بیان اینکه ساختار سازمان ملل بايد اصلاح شود، اظهار داشت: سازمان‌های بین‌المللی تحت تاثیر سیاست قدرتهای بزرگ عمل می‌کنند و دبیر کل سازمان ملل روی مطالبی تاکید دارد که نظر و دیدگاه آمریکایی‌ها است.

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به سابقه عملیات‌های تروریستی اعضای منافقین، تصریح کرد: تلاش برای حمایت از گروهی که خط‌ مشی مسلحانه دارد و دستش به خون هزاران نفر اعم از مردم عادی آغشته است، بیانگر ادعاهای دروغین غرب در حقوق بشر و مبارزه با تروریسم است.

انتهاي پيام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر