کد خبر: ۴۱۷۹۴۹۶
گروه : سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۴

به منظور توسعه همكاري‌هاي دوجانبه، تفاهم‌نامه همكاري سازمان پزشكي قانوني كشور و دانشگاه علوم قضايي به امضاي شجاعي رييس سازمان پزشكي قانوني كشور و ره‌پيك رئيس دانشگاه علوم قضايي رسيد.

به گزارش حوزه حقوقي قضايي باشگاه خبرنگاران به نقل از اداره كل روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان پزشكي قانوني كشور، تفاهم نامه مذكور در راستاي هم‌افزايي امكانات، استفاده مطلوب از توانمندي هاي دو طرف در امور آموزشي و پژوهشي، زمينه سازي براي رفع مشكلات دستگاه قضايي و ارائه خدمات مؤثرتر به مدت دو سال بين سازمان پزشكي قانوني و دانشگاه علوم قضايي منعقد شد.

شجاعي در اين مراسم با اشاره به فعاليت نيروهاي با تجربه و با انگيزه در سازمان،‌ امضاي تفاهم‌نامه همكاري ميان سازمان پزشكي قانوني و دانشگاه علوم قضايي را زميته ساز رشد و بالندگي نيروها و به تبع آن ارتقاي علمي سازمان دانست و ابارز اميدواري كرد هر دو مجموعه از بركات اين همكاري بهره‌مند شوند.

وي با تأكيد بر تخصصي بودن فعاليت‌ها در سازمان پزشكي قانوني و نياز جدي به تربيت نيروهاي متخصص براي رفع كاستي هاي سازمان در اين بخش، بهره‌مندي از ظرفيت‌هاي دانشگاه علوم قضايي را فرصتي مناسب در راستاي تحقق اين امر دانست.

ره‌پيك نيز در اين مراسم با ابراز خرسندي از امضاي تفاهم‌نامه همكاري از مديران دو مجموعه خواست با برگزاري جلسات مشترك و برنامه‌ريزي مناسب زمينه برداشته شدن گام‌هاي عملي در راستاي اجراي اين تفاهم‌نامه را فراهم كنند.

در اين نشست همچنين بر راه‌اندازي رشته‌هاي تخصصي مرتبط با پزشكي قانوني و تأسيس دانشگاه علوم پزشكي قانوني تأكيد شد.

گفتني است بر اساس اين تفاهم نامه همكاري مقرر شد طرفين طي دو سال نسبت به تأمين اهداف تعيين شده مانند توسعه مبادلات علمي، تبادل استادان و استفاده هرچه بيشتر دانشگاه از متخصصان سازمان، برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي تخصصي در سازمان براي دانشجوياني كه درس پزشكي قانوني را اخذ مي كنند، برگزاري كارگاه‌هاي موزشي در سازمان براي كارآموزان قضايي،‌ برگزاري دوره‌هاي كوتاه مدت حقوقي از جمله حقوق پزشكي براي متخصصان و كاركنان سازمان به وسيله دانشگاه، مشاركت در برگزاري سمينارهاي علمي و تخصصي و ..... اقدام كنند.

انتهاي پيام/


کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر