کد خبر: ۴۲۰۰۴۵۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۰

در برخي نمايندگي هاي فروش، تحويل محصولات ثبت نامي با تاخير صورت مي گيرد که مشکلاتي براي متقاضيان به وجود آورده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران به دنبال کاهش تيراژ توليد خودرو در 6 ماهه ابتداي سال، عرضه محصول در نمايندگي هاي فروش از چند ماه گذشت با مشکل مواجه شد.

اما طبق وعده مسئولان، در ماه مهر و آبان، روند کاهش تيراژ توليد متوقف شد و با اعلام قيمت هاي جديد مصوب سازمان حمايت، عرضه محصولات پرفروش در نمايندگي ها افزايش يافت.

دراين شرايط انتظار مي رود که مشکلات قبلي براي خريد محصول از نمايندگي هاي فروش برطرف شود اما گزارش ميداني خبرنگار، حکايت از شکايت هاي مردي درخصوص تاخير در پرداخت خودروهاي ثبت نامي دارد.

در همين راستا يک متقاضي خريد خودروي پرايد به خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران گفت: حدود 3 ماه پيش اقدام به ثبت نام خودروي سايپا 131 مدل EX به صورت اقساط کردم که در قرارداد فروش مدت زمان تحويل خودرو 60 روز قيد شده بود.

وي ادامه داد: اما با وجود گذشت 80 روز از ثبت نام با وجود گذشت 20 روز از موعد تحويل هنوز خودروي به ما داده نشده است.

وي اظهار داشت: مسئولان سايپا علت اين سرا را کاهش توليد و نبود کافي محصول عنوان کرده اند.

براساس اين گزارش گروه خودروسازي سايپا در موعد تحويل برخي خودروهايي که موجودي ندارد از متقاضيان مي خواهد که مدل درخواستي خود را تغيير دهند.

به عنوان مثال به متقاضي خريد پرايد 131 با ايربگ و اي بي اس درخواست شده که به علت کمبود اين محصول، خودروي مشابه بدون ايربگ دريافت کنند.

براساس اين گزارش، در حالي که ايربگ از استانداردهاي اجباري خودروي سواري محسوب مي شود در 3 ماه مانده به پايان سال مهلت قانوني براي اجراي اين استاندارد، متقاضيان بايد به اجبار خودروي بدون ايربگ دريافت کنند./س

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر