کد خبر: ۴۲۰۳۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۳

انجمن کریکت از قرار گرفتن تیم ملی مردان کریکت در مکان پنجم آسیا اظهار خرسندی کرد و بیان داشت: مسابقات آسیای بانکوک با حضور تیم های قدرتمند برگزار شد از این رو مکان پنج دستاوردی مناسب است.

 

 بهروزی دبیر انجمن کریکت در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: تیم ملی مردان کریکت پتانسیل و شایستگی بالایی دارند در دوره ی قبل تیم ملی مردان کریکت مقام 5 آسیا را کسب کردند در مسابقات آسیایی امسال که میزبانی بانکوک شهر تایلند برگزار شد انجمن کریکت تیمی جوان را راهی مسابقات کرد تا ؟ کسب تجربه جوان گرایی نیز در تیم ملی کریکت انجام گیرد.

وی ادامه داد: انجمن کریکت برای پیشرفت و تقوئیت تیم ملی کریکت در مسابقات آسیایی بانکوک از مربی خارجی بهره برده است و ملی پوشان جوان زیر نظر مربی با دانش و تجربه ای تمرینات آمادگی خود را انجام دادند بنابراین با تیمی قدرتمند البته جوان به بانکوک اعزام شدیم.

بهروزی افزود: در مسابقات آسیایی بانکوک از 8 بازیکن زیر 16 سال بهره بردیم جوانان با استعداد شایسته تیم کریکت در مقابل تیم ملی پرقدرت آسیایی عملکرد بسیار درخشانی ارائه دادند و تعجب همگان و تیم های شرکت کننده شدند.

دبیر انجمن ادامه داد: علی رغم اینکه از میان 8 تیم شرکت کننده در مسابقات پنجم آسیا شدیم اما از دستاورد تیم ملی کریکت رضایت داریم و اطمینان داریم با تجربه و انرژی گذشت زمان جوانان تیم ملی کریکت در آینده ای نزدیک تبدیل به تیمی قدرتمند شوند در مکان اول تا سوم آسیا قرار گیرند.

وی ادامه داد: امکانات شرایط تیم های آسیایی جهانی به مراتب از تیم ملی ایران مناسب تر است در اختیار داشتن زمین، استادیو و امکانات استاندارد به مراتب روند پیشرفت تیم ملی کریکت را آسان تر و سریع تر می کند.

بهروزی افزود: برنامه انجمن کریکت در سال 92 ساختن 2 زمین مناسب و استاندارد برای برگزاری مسابقات و تمرین ورزشکاران کریکت است.

دبیر انجمن ادامه داد: انجمن کریکت قصد دارد برای نخستین بار لیگ کریکت را در کشور برگزار کند به احتمال فراوان و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته طی سه ماه آینده فرودین ماه سال 92 لیگ کریکت را برگزار می کنیم.

بهروزی افزود: طبق برنامه انجمن کریکت قرار است فروردین ما ه سال 92 دور رفت مسابقات کریکت و بهمن ماه همان سال دور برگشت برگزار کنیم.امیدورارم با برگزاری لیگ و آماده سازی 2 زمین استاندارد پیشرفت محسوسی را از ملی پوشان کریکت شهد باشیم.

وی ادامه داد: انجمن کریکت قصد دارد به مناسبت دهه فجر مسابقات بین المللی کریکت در چابهار برگزار کند از این رو در دوره ی بزرگسالان و زیر 19 سال مسابقات را برگزار و از کشورهای افغانستان و پاکستان و هندوستان که تیم های قدرتمند در آسیا محسوب می شوند برای حضور و شرکت در مسابقات بین المللی دعوت به عمل آورده ایم./با

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر