کد خبر: ۴۲۰۸۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۰۹:۰۰
حضوري:

مسئول سياسي بسيج دانشگاه امام صادق(ع) گفت: در صورت تحريم نفت ايران، با بستن تنگه هرمز نفت را بر تمام دنيا تحريم خواهيم کرد.

مصطفي حضوري، مسئول سیاسی بسيج  دانشگاه امام صادق(ع) در گفتگو با خبرنگار حوزه باشگاه خبرنگاران ؛درارتباط با رزمايش ولايت 90 اظهار داشت: جمهوري اسلامي با برگزاري اين رزمايش، توان دفاعي خود را به تمام دنيا ازجمله کشورهاي زورگوی جهان نشان داد.

مسئول سياسي بسيج دانشگاه امام صادق(ع)،‌ با اشاره به اين مطلب افزود: کشورهاي ترددکننده در آب هاي آزاد بدانند که ايران توانايي مقابله با هر گونه تجاوزي به خاک خود را دارد.

حضوري، با اشاره به استراتژيک بودن تنگه هرمز بيان داشت:‌ تنگه هرمز نقطه ي استراتژيک حمل و نقل نفت دنيا است و جمهوري اسلامي در اين رزمايش به صورت مشخص و سازمان يافته پيام هشدار خود را مبني بر اينکه در صورت تحریم نفت ایران ،با بستن تنگه هرمز نفت را بر دنيا تحريم مي کنيم، به دنيا اعلام کرد.

وي ادامه داد:‌ ايران با ایستادگی مقتدرانه در مقابل هر گونه ظلم و ستم ، پاسخ تحريم هاي ظالمانه را به صورت محکم و متناسب با شرايط حال، مي دهد.

حضوری افزود:‌ بستن تنگه‌ي هرمز، هزينه سنگين و جبران ناپذيري را بر دنيا وارد مي کند و ایران با اين رزمايش پاسخي به ادعاي پوچ برخي کشورها مبنی ناتواني ايران در بستن این تنگه را داد.

مسئول سياسي بسيج دانشگاه امام صادق(ع) در پايان خاطر نشان کرد: اميدواريم آمريکا با شيطنت به دنبال آزمودن توانايي ايران در بستن تنگه هرمز نباشد زيرا پاسخ هر آزمودني کوبنده و قاطع خواهد بود./خ2


 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر