کد خبر: ۴۲۴۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۰

مورات ناککاش سرمايه گذار ترکيه اي از ايجاد کارخانه توليد پوشاک در ميانه خبر داد.

به گزارش خبرنگارباشگاه خبرنگاران،وي در جلسه کارگروه سرمايه گذاري و اشتغال  شهرستان ميانه افزود : اشتغالزايي و آموزش نيروي کار در داخل کارخانه و ايجاد مراکز فروش برندهاي خاص ترکيه در ايران مانع ورود کالاي قاچاق و خروج ارز از کشور مي شود .

اين سرمايه گذار ترکيه اي  با اشاره به رابطه خوب ايران و ترکيه افزود: من تلاش خواهم کرد از ترکيه سرمايه گذاران بيشتري را دعوت کنم  و انتظار دارم مشکلات اداري و روند امورات  با سرعت انجام شود چرا که زمينه را در اينجا فراهم مي بينم و معتقدم ايرانيان واقعاً هنرمندند .

در ادامه ناصري رئيس هيئت مديره صنايع خودرو سازي  آکيا و آناافزود: ما در گذشته بستر را مناسب نمي ديديم اما خوشبختانه در حال حاضر زير ساختها فراهم شده ، زمينه مساعدبوده  و فرهنگ سازي هم شده و همچنين  مردمي تلاشگر داريم .

وي در پايان افزود:براي سرمايه گذاري در زادگاه خويش آماده ايم که در اين راستا توليد شاسي خودروها در کاغذکنان در سال آينده به بهره برداري  خواهدرسيد و در ادامه براي کارخانه توليد کاميون و کاميونت و سرمايه گذاري در کشت وصنعت با توجه به توانمندي هاي اين شهرستان اقدام مي کنيم و  زمين هاي مورد نظر را نيز تملک کرده ايم./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر