کد خبر: ۴۲۴۳۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۷
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

استاندار تهران ضمن تشریح برنامه های فرهنگی انتخایاتی استان تهران در 5 کارگروه، گفت: آگاهي بخشي عموم مردم محور اصلي فعاليت هاي فرهنگي استامداری تهران در آستانه انتخابات مجلس نهم است تا حداکثر براي تمامي مردم ايران الگويي واحد شکل بگيرد.

مرتضي تمدن در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران با اشاره به برنامه ريزي هاي انتخابات استان تهران گفت: تهران به عنوان پايتخت ايران نقطه مرکزي فعاليت هاي انتخاباتي کشور محسوب مي شود و ما هم برنامه هاي گسترده اي در جهت ايجاد نشاط در فضاي انتخابات و حضور حداکثري مردم داريم.
استاندار تهران با بيان اينکه برنامه هاي منظم انتخاباتي در تهران الگوي تمامي شهرها و استان هاي سراسر کشور است تصريح کرد: انتخابات مجلس نهم فرصت مغتنمي است که بار ديگر اقتدار کشور و همراهي مردم با نظام را به نمايش بگذاريم و براي رسيدن به اين مساله بايد برنامه ريزي منسجم داشته باشيم.
وي افزود: تجربه 30 ساله انقلاب اسلامي سرشار از حضور پرشور و همنوايي مردم با جريان هاي سياسي کشور است و اين بار هم مردم با حضور حداکثري در انتخابات برگ زريني را به دفتر خاطرات انقلاب اسلامي اضافه خواهند کرد.
استاندار تهران در مورد برنامه هاي فرهنگي استان تهران در آستانه انتخابات مجلس نهم گفت: آگاهي بخشي عموم مردم محور اصلي فعاليت هاي فرهنگي در آستانه انتخابات مجلس نهم است تا حداکثر براي تمامي مردم ايران الگويي واحد شکل بگيرد.
وي با بيان اينکه مردم ايران پيوسته در انتخابات هاي گذشته نقش اجرايي و نظارتي داشته اند، خاطرنشان کرد: دولت همواره نقش پشتيباني کننده و زمينه ساز انتخابات را دنبال کرده است.
تمدن با اشاره به حضور حداکثري مردم در انتخابات رياست جمهوري سال 88 اظهار داشت: نظرسنجي ها در اين انتخابات نشان از مشارکت گسترده مردم دارد و ستاد انتخاباتي استان تهران با تشکيل 5 کار گروه ويژه که يکي از آنها اطلاع رساني و فعاليت هاي فرهنگي را دنبال مي کند، طرحي منظم را در آستانه انتخابات مجلس نهم پياده خواهد کرد.
استاندار تهران تصريح کرد: دشمنان خارجي و داخلي درصدد بر هم زدن نظم سياسي کشور و ايجاد چالش هاي انتخاباتي هستند، اما سيستم امنيتي کشور تمامی جوانب را رصد مي کند، ضمن اينکه حضور مردم در صحنه تمامي توطئه ها و فتنه هاي احتمالي را خنثي مي کند. /ن
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر