کد خبر: ۴۲۵۰۰۸
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۶
باهنر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

دبيرکل جامعه اسلامي مهندسين گفت:با توجه به اينکه گرايش يکسري از ثبت نام کنندگان مشخص نيست، لذا پيش بيني دقيق از طیف های مجلس آینده ميسر نیست، اما در مجموع اکثريت اصلوگرايان مجلس هشتم سر جاي خود باقي مي‌ماند.

محمودرضا باهنر، در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که اکثريت مجلس از آن کدام طيف خواهد بود، گفت: با توجه به اينکه گرايش تعدادي از ثبت نام کنندگان مشخص نيست، لذا پيش بيني دقيق در اين خصوص زود است، اما در مجموع اکثريت اصولگرايان سر جاي خود باقي خواهند ماند.
وي در خصوص حضور اصلاح طلبان در مجلس شوراي اسلامي نهم اظهار داشت: بدون شک تعدادي از اصلاح طلبان هم به مجلس راه خواهند يافت، اما درصد ضعيف تر و يا قوي تر بودن اقليت آنان نسبت به مجلس هشتم مشخص نيست.
عضو جبهه متحد اصولگرايان در پاسخ به سئوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبني بر حضور جريان انحرافي در مجلس آتي گفت:‌ با توجه به بصيرت و هوشياري ملت ايران، بعيد است اين گروه بتوانند مشکل جدي را بوجود آورند، اما به هر حال بايد مواظبت جدي بعمل آيد.
وي ايجاد فضاي تبليغاتي در خصوص شناخت مردم از اين گروه را مهم دانست و افزود: ايجاد فضاي تبليغاتي در بصيرت مردم تاثير داشته، چرا که مردم به محض شناخت برخي نيروهاي وابسته آنان را از داخل نظام پس مي زنند./ن
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر