کد خبر: ۴۲۵۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۹
عباس جوهری خبر داد:

فرماندار شهرستان شهریار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با ایجاد 19 هزار شغل در سطح شهرستان توانسته ایم نرخ بیکاری را کاهش دهیم.

جوهری در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود: با توجه به نرخ بالای مهاجرت به این شهرستان، میزان رشد جمعیت و برنامه ریزی های لازم، برای ایجاد این تعداد شغل در سال جاری از سوی فرمانداری و با همکاری سایر دستگاه های مربوطه انجام شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در این راستا تاکنون 19 هزار شغل در شهریار ایجاد شده که از این تعداد 15 هزار و 500 شغل در سامانه رصد این شهرستان ثبت شده است.

جوهری تصریح کرد: این سامانه ویژه ثبت ایجاد اشتغال رسمی در شهرستان است که شغل های ایجاد شده را در بخش های مختلف بررسی می کند.

این مقام مسئول یادآور شد: قبل از اجرای این طرح شهریار جزء آخرین شهرستان های استان تهران در ایجاد شغل بود که با ایجاد 19 هزار شغل مذکور، این شهرستان بعد از شهر تهران رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

جوهری گفت: فرمانداری شهریار به مشاغل خانگی و افراد صاحب صنعت نیز تسهیلاتی مانند وام را ارائه می دهد تا از این بخش نیز میزان بیکاری در شهرستان کاهش یابد./ق2
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر