کد خبر: ۴۲۵۶۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۲
کد خبر : ۴۲۵۶۶۸۵
تکرار /

از همان اول با كمال تأسف معلوم بود كه مخملباف از آن تب‏‌هاي تند است كه زود سرد خواهد شد، اما همان تندي و داغي مانع از آن بود كه اين برودت قريب الوقوع را باور كنند؛ اما امروز ديگر در وجود او، بايد ايمان بياوريم به آغاز فصل سرد.

به گزارش خبرنگار سياسي باشگاه خبرنگاران؛ محسن مخملباف پس از ساختن فيلمي ضد اخلاقي با عنوان "سکس و فلسفه" که در آن به صراحت اخلاق جنسی را زیر سوال برده و به قول شهيد آويني خود را "مدافع ليبراليسم جنسي معرفي کرده بود، در تازه‌ترین به اصطلاح فیلم خود با عنوان "باغبان" به تبلیغ مستقیم فرقه ضاله بهائیت، پرداخته است.

مخملباف روزي در اوايل انقلاب اسلامي، با توليد فيلم‌هايي مانند "توبه نصوح"، تمام هميت خود را جهت بازگويي عقايد انقلابي به کار برده و خود را به عنوان کارگرداني انقلابي در ميان مردم و کارشناسان معرفي کرده بود به‌طوري که با تفکرات خشک خود به منتقدانش حمله مي‌کرد. مخملباف در دهه شصت در اعتراض به فيلم کمدي اجاره‌نشين‌ها قصد داشت با بستن نارنجک به خود، مهرجويي کارگردان فيلم اجاره‌نشين‌ها و خودش را منفجر کند که در نهايت به نگارش نامه تند به معاونت سينمايي وزير ارشاد راضي مي‌شود کوتاه بيايد.

اما با گذشت زمان، اين کارگردان خشک و متعصب دهه شصت، که به عدم توازن شخصيت، معروف بوده در مواضع خود تغييرات بسيار زيادي انجام داد. مخملباف در روزهاي فتنه سال 88 با بازي در زمين دشمن به يكي از مهره‌هاي اصلي فتنه گران تبديل شد. او در آن ماه‌ها با جبهه گرفتن عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي تمام تلاش خود را براي ضربه زدن به كيان نظام جمهوري اسلامي ايران به كار گرفت تا سرانجام با فرار خود از کشور، خود را به عنوان سخنگوی یکی از سران فتنه در خارج معرفی ‌کرده و نه تنها با فتنه‌گران مرزبندي انجام نداد، بلکه به ساخت فیلم‌هایی با سفارش جشنواره‌های غربی با درونمایه پورنوگرافیک و سیاه‌نمایی بر ضد ایران مشغول شد.

وی در آخرین ساخته‌اش که نشانه‌هاي وادادگي در برابر دشمن در آن بسيار مشهود است، در سفر به فلسطین اشغالی و با سفارش صهیونیست‌ها فیلمی به اصطلاح مستند به نام "باغبان" را جلوي دوربين برد. در اين مستند مخملباف به همراه پسرش یک آگهی تبلیغاتی برای فرقه ضاله و انگليسي ساخته بهائیت مي‌سازد تا اوج انحراف فکری و عقیدتی خود را برملا سازد. اما با توجه به مشی ایران و اسلام ستیز بودن جشنواره‌های غربی انتظار می‌رود این فیلم آماتور جایزه‌های فراوانی را از آن خود کند.

در طول سال‌هاي گذشته جشنواره‌هاي ضد فرهنگي غربي و ضد ايراني ثابت كرده‌اند كه در دادن جايزه و امتياز به كارگردان‌هاي ضد ايراني يد طولايي دارند و در همين رابطه رپرتاژ آگهي جديد مخملباف براي فرقه ضاله بهائيت جايزه طلايي جشنواره بيروت در سال گذشته را كسب كرد. شايان ذکر است که  این جشنواره در دو سال گذشته پذیرای فیلم‌های ضدایرانی سینماگران فتنه ایرانی از جمله فیلم‌های "حنا مخملباف" دختر محسن مخملباف نيز بوده است.


فيلم بهايي باغبان چيست؟

باغبان نام فیلم مستندی است به کارگردانی عنصر به خدمت گرفته شده توسط صهيونيست‌ها و بهائيان يعني محسن مخملباف. این فیلم در حیفا تصویر برداری شده است.

سران فرقه استعمار ساخته و وابسته بهائیت به سبب فقدان ایدئولوژی منطقی و قابل دفاع همواره سعی دارند در کنار نمایش باغ‌های اطراف مقبره سركرده فرقه ضد ديني بهائيت با ظاهر فریبی و سر دادن شعارهای ضد جنگ و تبعیض به اغفال ساده لوحان قبیله‌های دور افتاده آفریقایی و بومیان جنگلهای آمازون بپردازند.

به اصطلاح فیلمسازان(مخملباف و پسرش) با دوربین‌های DV کوچک و تجهیزات صدابرداری در باغ‌های فراخ اهدايي صهيونيست‌ها به بهائیان ظاهر می‌شوند و هیچ اثری از وجود سایر عوامل فیلمسازی به چشم نمی‌خورد.

رپورتاژ آگهي"باغبان" روایت سفر پدر و پسری فیلمساز است که برای تحقیق درباره فرقه ضاله بهاییت، به سرزمين‌هاي اشغالي و به باغ‌های بهاییان سفر می‌کنند و با یک باغبان بهایی و چند بهایی دیگر آشنا می‌شوند.

این فیلم که آگهي تبلیغاتی صهيونيست‌ها تبديل شده است با هزينه مستقيم سازمان بهايي جهاني و صهيونيست‌ها ساخته شده و بدنبال تبیین آموزه‌های بهائیت برای مخاطبان است. مخملباف با اغوا شدن در برابر پول‌هاي كثيف صهيونيست‌ها و بهائيان سعي دارد اصلی‌ترین پیام رپرتاژ خود را به مخاطبان ایرانی بدهد.
مخملباف در این فیلم مذبوحانه کوشیده تا شايد با تطهیر فرقه ضاله بهائیت به عنوان فرقه‌اي ایرانی جا بزند و با تحريف اعتقادات انحرافی این فرقه، سعی در جلب نظر اقشار جوان به سمت مبانی فکری آن کند.


پيش‌بيني شهيد آويني از آينده مخملباف

"یادداشت‌های یک تماشاگر حرفه‌ای" عنوان مقاله‌ای بلند از شهيد "سید مرتضی آوینی" است که دربردارنده یادداشت‌هایی کوتاه درباره عمده فیلم‌های حاضر در جشنواره فجر سال 1367 است. مخملباف که به عنوان نویسنده فیلم "فرماندار" نیز در این دوره از جشنواره حاضر شده است، مورد نقد سید مرتضی قرار می‌گیرد. آوینی با میان تیتر "وقتی یک خشکه مقدس فرماندار می شود!" به سراغ فیلم او می‌رود.

آوینی با اشاره به شخصیت مخملباف می‌نویسد:‌‌ آدمی مثل او هرگز به جواب نخواهد رسید. شكاك است، اما این شك را مقدمه‌ی رسیدن به یقین و بعد هم قطعیت و قاطعیت قرار نمی‌دهد. فقط شك می‌كند و دیگران را به شك می‌اندازد و بعد هم رهایشان می‌كند، چرا كه خودش هم به جواب نرسیده است

او در ادامه می‌نویسد: "وقتی كه به سینمای مخملباف می‌روی باید قبول كنی كه یك ساعت و نیم از زندگی‌ات را در یك فضای آكنده از بدخلقی، عصبانیت، ظاهرگرایی، تردید، نیهیلیسم مزمنِ بدخیم، سیاه‌اندیشی، سرگردانی و عوام‌فریبی سر كنی.


مخملباف؛ مدافع لیبرالیسم جنسی

"سید شهیدان اهل قلم و تفکر"، معتقد است مخملباف هنوز در اصول اعتقاداتش دچار شک و تردید است: "كسی كه بر سر عدالت مشكل دارد باید بداند كه پای عقل او در مسئله‌ی جبر و اختیار می‌لنگد؛ بگذریم از آنكه اصلاً جای مباحثه و حل مسائل فلسفی در سینما نیست. كسی تا به قطعیت نرسیده است نباید فیلم بسازد و اگر هم فیلم می‌سازد تا طرح مسئله كند، باید داستانی را طراحی كند كه در طول آن، در متن وقایع و ارتباط میان افراد، این مسئله وجود پیدا كند. از زبان قاضی فیلم «نوبت عاشقی» می‌شنویم كه: "قضاوت به درد كسی می‌خورد كه به نتایج عمل مجرم‌ فكر می‌كند نه به دلایلش". و درست خود آقای مخملباف هم به همین درد مبتلاست."

آوینی که نمیدانست کار به جايي برسد که روزگاری محسن مخملباف به عنصر دست‌ساز آگهي براي صهيونيست‌ها تبديل شود، در ادامه این یادداشت او را مدافع لیبرالیسم جنسی معرفی کرده و می‌نویسد: "در جامعه‌ای كه «جبر موقعیت و شرایط» بسیاری از جوانان كشور را وا داشت تا خود را برای آزادی فدا كنند، جبر همان موقعیت و شرایط بچه مسلمان دیگری را هم وا داشت تا خط بطلان بر هرچه داشت بكشد و در صف اصحاب هربرت ماركز و پوپر از لیبرالیسم جنسی دفاع كند! به راستی از «جبر محیط» چه كارها كه برنمی‌آید!

حضور مخملباف در سرزمين‌هاي اشغالي اين روزها هزينه سنگيني را براي جريان فتنه داخل و حاميان او ايجاد كرده است. حضور مخملباف در دامان صهيونيست‌ها براي ساخت رپرتاژ آگهي بهائيت سر و صداي بسياري در ميان اهالي فضاي مجازي ايجاد كرده بود و كرده است تا اينكه خبرنگار باشگاه خبرنگاران در جديدترين كسب اطلاع خود از وضعيت زندگي مخملباف در پاريس به نتايج جالبي رسيد

اظهار نظرهاي ضد ايراني در كجا ساخته و پرداخته مي‌شوند؟

در جديدترين اطلاعاتي كه به دست خبرنگار باگشاه خبرنگاران رسيده است، محسن مخملباف با اردشير امير ارجمند، يکي از سرکرده‌هاي گروهك تروريستي منافقين روابط بسيار نزديکي برقرار کرده و به طور متوسط ملاقات‌هاي منظمي را با وي در رستوران‌هاي مختلف پاريس انجام مي‌دهد. افشاي اين رابطه اين حقيقت را به ذهن متبادر مي‌كند كه محسن مخملباف براي تامين هزينه‌هاي زندگي و ساخت به اصطلاح فيلم‌هاي خود علاوه بر كمك گرفت از فرقه ضاله بهاييت دست گدايي به سمت يكي از گروهك هاي تروريستي كه دست اعضاي ان به خون بسياري از شهداي كشور آلوده است دراز كرده و از آن ها درخواست كمك مي‌كند"!   

مخملباف در كجا اقدامات ضد ايراني خود را با اميرارجمند يك‌ كاسه مي كند؟

مخملباف و اردشير امير ارجمند، قرارهاي ملاقات و برنامه‌‌هاي خود را در رستوراني با نام "نوتردام" در بلوار "سن‌ميش" پاريس انجام مي‌دهند. شايان ذكر است كه اين رستوران اتاق فکر و پاتوق اصلي ديدارهاي امير ارجمند و محسن مخملباف است.

در همين بلوار سن‌ميشل، رستوران ديگري با نام " لاوازيا" وجود دارد که برخي از ملاقات‌هاي مخملباف با سرکرده‌هاي گروهک منافقين در آنجا انجام مي‌شود.طبق بررسي‌هاي انجام شده، رستوران ديگري مقابل رستوران لاوازيا با نام "لاپاستا" وجود دارد كه به اتاق فكر سازمان‌هاي اطلاعاتي غرب، سركرده‌هاي گروهک تروريستي منافقين مانند اردشير امير ارجمند به همراه محسن مخملباف رپرتاژ تبليغاتي فرقه ضاله بهاييت و رژيم صهيونيستي تبديل شده است.مخملباف هزينه خريد خانه مجلل خود را از كجا آورده است؟

هم‌چنين، خانه‌اي كه محسن مخملباف با پول‌هايي که از سرويس‌هاي جاسوسي اسراييل و سرکرده‌هاي فرقه ضاله بهاييت در فرانسه بدست آورده است، در حوالي همين بلوار روبروي پاساژ "رومانره مونتروژ" قرار دارد.در تصوير زير، عکس هوايي نقشه خانه محسن مخملباف، مبلغ فرقه ضاله بهاييت مشاهده مي‌شود.پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۳
در انتظار بررسی: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۶
خاک بر سرت مخملی خود فروخته عموما آدمهای که عقاید تند و خشک دارند چه مثبت و چه منفی آدمهای احمقی هستند . فرمایش پیغمبر بهترین اعمال تعادل است
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۶
نه به اون خشک مقدسیش و نه به این خود فروختگیش ؟!!! خوب اگه عاقل بود تو ایران به فیلم سازیش ادامه میداد و بهترین خونه رو هم میخرید و هر وفتم میخواست می رفت خارج ! فکر کنم این کینه از جمهوری اسلامی ایران داشت و کلا ضد انقلاب بود و دنبال فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب می گشت . بهر حال جز اینکه خودشو پست ترین موجود برای ما ایرانیان معرفی کرد چیز دیگری دستشو نگرفت .
taha
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۶
این گونه افراد را نمی بایست از ابتدا اجازه ی فیلم سازی رو بهشون بدن چون که ذهنشون منحرفه و تکلیفشون هم با خودشون مشخص نیست
مجتبي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۶
درود بر سيد مرتضي كه حرف رو تموم كرده.
پوریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۵
خدا این دست آدم ها رو لعنت کنه که تن خیلی هارو مثل دایی من که شهید شده تو گور میلرزونن
niima
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
خدایا مارابرایمانمان ثابت قدم نگهدار ویک لحظه ما را به حال خودوامگذار
نسیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۲
فکر می کنند با این کارها می توانند کاری کنندولی نمی دانند ورق خیلی وقته به ضررشون برگشته وکار اینها آب در هاون کوبیدنه.
حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
خدا هدایتشون کنه و اگه قابل هدایت نیستن ، ریششون را خشک کنه
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
سلام.یاد سید شهیدان اهل قلم بخیر.کاش زنده بود ومی دید که کیا چی شدند.خدا قوت
علی ش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
خدایا ما ماندیم و مبارزه کردیم با محاصره ها
از چه بنالم که از خودیست .
22 بهمن نمایش قدرت
کاظمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
بسیار متاسفم که عمر خود را اینگونه تباه ساخت.
علوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
واقعا که وطن فروش خائن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۶
مرگ بر خود فروخته
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر