کد خبر: ۴۲۶۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۰

قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان ورامین اعدام شد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به‌نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ورامین، در ادامه مبارزه قاطع و بی‌امان دستگاه قضایی با سوداگران مرگ، نظرعلی مرادی فرزند کرم‌علی روز گذشته به جرم نگهداری ۲۱۵ گرم هروئین و یک کیلو و ۱۰ گرم تریاک در سن ۵۳ سالگی در زندان خورین به دار مجازات آویخته شد.
بر پایه این گزارش به دنبال دریافت برخی گزارشات مردمی در سال ۸۷ مبنی بر رفت و آمدهای مشکوک در اطراف محل سکونت نامبرده و با تلاش شبانه‌روزی مأموران مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی نامبرده همراه با 215 گرم هروئین و یک کیلو و ۱۰ گرم تریاک دستگیر می‌شود.
در این گزارش تصریح شده است، فرد دستگیر شده منکر انتصاب اتهام و تعلق مواد مکشوفه به خود می‌شود اما، در نهایت زمانی‌که مدارک و مستندات موجود را دید چاره‌ای جز پذیرفتن جرم نداشت.
گزارش مذکور می‌افزاید: با انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی مجدد پرونده رأی اعدام نامبرده توسط دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان ورامین صادر و به تأیید دادستان کل کشور می‌رسد اما با تقاضای عفو از سوی محکوم علیه، درخواست عفو وی در دو مرحله از طریق کمیسیون عفو استانی و مرکز مورد رسیدگی قرار گرفته که در هر دو مرحله رد می‌‌شود.
بر اساس این گزارش، پس از تأیید حکم صادره و با اعلام بلامانع بودن اجرای حکم از سوی ریاست قوه قضائیه، حکم صادره پس از طی تمام مراحل قانونی با حضور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین قاضی ناظر زندان دادسرای شهرستان ورامین، رئیس ندامتگاه خورین ورامین، نمایندگانی از نیروی انتظامی و پزشکی قانونی به مرحله اجرا درآمد.
در پایان این گزارش آمده است: دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ورامین به اطلاع می‌رساند دستگاه قضایی با حضور پرسنل و قضاتی شجاع، ولایت‌مدار و انقلابی به امت قهرمان و شهید پرور شهرستان ورامین این نوید را می‌دهد که با تمام وجود و با استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی و قضایی در برابر کسانی که بخواهند امنیت و آسایش مردم را سلب کنند و موجبات تباهی جوانان و خانواده‌های آنان را فراهم کنند با قاطعیت تمام ایستادگی کرده و احکام الهی را اجرا کند.
همچنین به تمام تبهکاران، مفسدین و قاچاقچیان هشدار می‌دهد که از سرنوشت شوم این جنایتکاران عبرت گرفته و در صورت ادامه راه جنایتکارانه خویش در انتظار اجرای حدود الهی و مجازات باشند./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر