کد خبر: ۴۲۶۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۶

رييس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي گفت: هدف از تشكيل جبهه متحد اصولگريان به محوريت جامعتين، تامين وحدت بين اصولگرايان است.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، غلامعلي حداد عادل در نخستين همايش جبهه متحد اصولگرايان استان اصفهان با اشاره به اين كه مجلس شوراي اسلامي يك ركن مهم در اداره كشور است، اظهارکرد: مجلس مظهر اراده ملت است، زيرا مردم با انتخاب نمايندگان خود در امر قانون‌گذاري شركت مي‌كنند.

وي با اشاره به اين‌كه يك مجلس مستقل و قوي نقش مهمي در حفظ كشور از تهديدها و خطرات دارد، افزود: اگر مجلسي با اين اوصاف در برابر تهديدها و خطرات ايستادگي كند به معناي اين مي‌باشد كه يك ملت در برابر تهديدها ايستادگي كرده است .

وي با اشاره به اين‌كه انتخابات به معناي تصميم‌گيري و مشاركت يك ملت براي كشور است، بيان کرد: حضور و مشاركت حداكثري مردم در انتخابات يكي از مهم‌ترين ضرورت‌هايي است كه همواره مورد تاكيد مقام معظم رهبري در هر انتخابات بوده است .

وي افزود: دشمنان سعي دارند تا با به كارگيري از رسانه‌ها و عوامل داخلي و خارجي خود، مانع حضور مردم درپاي صندوق‌هاي راي شوند و از طرفي نيز سعي دارند كه انتخابات با آرامش برگزار نشود.

اين عضو جبهه متحد اصولگريان خاطرنشان كرد: دشمنان انقلاب به هر انتخاباتي در كشور چشم طمع دوخته و سعي مي‌كنند، از طريق آن به خواسته‌ها و اهداف خود دست پيدا كنند كه نمونه بارز آن را در انتخابات سال 88ديديم كه با اتهام تقلب در انتخابات فرصتي را براي ضربه زدن به انقلاب فراهم كردند.

حداد عادل با اشاره به اين‌كه قانون گذاري براي يك كشور كار ساده‌اي نيست، گفت: در بحت انتخاب نمايندگان بايد توجه داشته باشيم كه اشخاص مومن، انقلابي، خردمند و عاقل انتخاب شوند، زيرا عده‌اي سعي دارند تا با بهره‌گيري از كانون‌هاي ثروت و قدرت وارد مجلس شوند.

وي افزود: مجلس نهم نبايد از كانون‌هاي ثروت و قدرت تشكل شود .

اين عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس در ادامه با اشاره به اين كه هدف از تشكيل جبهه متحد اصولگريان به محوريت جامعتين، تامين وحدت بين اصولگرايان است، گفت: تشكيل اين جبهه در راستاي حفظ نظام و انقلاب اسلامي و كمك به مردم در انتخاب صحيح است .

وي افزود: مجلس نهم بايد مجلسي پيرو ولايت و مقام معظم رهبري و در خدمت انقلاب باشد .

حدادعادل به فعاليت جبهه پايداري اشاره كرد و گفت: جبهه متحد با جبهه پايداري در اصول اختلافي با هم ندارند، بلكه در زمينه انتخاب مصداق‌ها اختلاف سليقه‌هايي بين اين دو جبهه وجود دارد .

وي افزود: نبايد انتخابات را به صحنه كشمكش داخلي ببريم، زيرا آن چه كه براي ما مهم و يك اصل اساسي است، پيروي از ولايت فقيه و مقام معظم رهبري است .

رييس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به ضرورت رقابت در انتخابات گفت: رقابت در هر انتخاباتي نياز است، اما بايد مواظب بود كه اين رقابت به بداخلاقي‌ها ودشمني‌ها كشيده نشود.

وي گفت: مردم ايران مردمي آگاه و با بصيرت هستند و در انتخابات آينده نيز با حضورخود توطئه‌ها و نقشه‌هاي دشمنان را خنثي خواهند كرد./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر