کد خبر: ۴۲۶۹۷۱
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۴

رقابت های دور مقدماتی لیگ دسته اول بسكتبال با ویلچر كشور در قزوین به پایان رسید .

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران،‌ این رقابت ها با حضور تیم های آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش مشهد، ایثار اردبیل، گروه بهداشتی فیروز قزوین و لوبون آمل در سالن ورزشی شهید رجایی قزوین برگزار شد.

در روز نخست این مسابقات، تیم بسكتبال با ویلچر لوبون آمل با حساب 66 بر 49 مقابل آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش مشهد به برتری رسید و تیم گروه بهداشتی فیروز قزوین نیز 63 بر 50 ایثار اردبیل را از پیش رو برداشت.

در روز دوم این مسابقات نیز، تیم لوبون آمل 53 بر 41 گروه بهداشتی فیروز قزوین را مغلوب كرد و تیم بسكتبال با ویلچر آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش مشهد نیز 72 بر 64 برابر ایثار اردبیل به پیروزی رسید.

در ادامه این رقابت ها نیز جمعه شب تیم بسكتبال با ویلچر گروه بهداشتی فیروز 63 بر 51 از سد تیم آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش مشهد گذشت و لوبون آمل 66 بر 45 ایثار اردبیل را شكست داد.

با این نتایج نمایندگان خراسان رضوی و قزوین در پایان دور مقدماتی رقابت های لیگ دسته اول بسكتبال با ویلچر كشور (گروه الف)به ترتیب با 16 و 15 امتیاز در مكان های اول و دوم جدول رده بندی جا گرفتند.

پیش از این حضور تیم های آسایشگاه شهید فیاض بخش مشهد و گروه بهداشتی فیروز قزوین به عنوان تیم های اول و دوم به مرحله پلی آف قطعی شده بود. /ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر