کد خبر: ۴۲۷۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۶

نمايشگاه عکس استانبول كه پنجشنبه 8 دي با 36 تابلو عکس در نگارخانه ایوان آغاز بکار كرد، به‌كار خود پايان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در این مراسم امیر عباس تقی پور مدیرعامل شرکت فرهنگ فیلم تهران از همکاری عکاسانی که در این نمایشگاه شرکت کردند قدردانی کرد و از آمادگی این شرکت برای تاسیس آژانس عکس خبر داد که با استقبال عکاسان مواجه شد.
تقی پور به تاثیر برگزاری دوره های آموزشی در این مجموعه اشاره کرد و گفت: استعدادیابی و معرفی استعدادهای جوان در زمینه عکاسی از مهم ترین اهداف این مجموعه است.
وی با اشاره به حضور موفق هنرجویان این شرکت در نخستین تور علمی و تخصصی عکاسی در خارج کشور، اظهار امیدواری کرد حرکت ایجاد شده تداوم داشته باشد.
تقی پور از دست اندرکاران و اساتید آموزش شرکت قدردانی کرد.
سعید دستوری از اساتید عکس و نورپردازی نیز با اشاره به اینکه باید این تورها بصورت مستمر ادامه داشته باشد، افزود: کیفیت عکس های ثبت شده در تور استانبول بسیار قابل توجه بود و این اعتماد به نفس باعث رسیدن به اهداف بالا و ایجاد خودباوری می شود.
مهدی نصرتی از دیگر اساتید این مرکز آموزش نیز اشاراتی در مورد نحوه انتخاب آثار داشت.
اين نمايشگاه در‌حالي به‌كار خود پايان داد که تعدادی از استادان عکاسی حاضر در جلسه، به نقد و بررسی برخی از عکس های عکاسان پرداختند و عکس آرش ملاکی به عنوان عکس برتر و عکس های عباس رحمانی، مریم جوادی و زهرا تفرشی به عنوان عکس های برگزیده انتخاب شدند. به این افراد لوح تقدیر و به سایر شرکت کنندگان، گواهی شرکت در نمایشگاه اعطاء شد./ي2


 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی