کد خبر: ۴۲۷۸۲۶
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۳
باتوانی:

ملی پوش سابق کاتای کشورمان گفت: به عقیده من بهتر است به جای تشکیل تیم ملی کاتا از سراسر کشور، به رشته هایمان اکتفا کنیم.

محمدعلی باتوانی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: گویا مسئولان فدراسیون تصمیم دارند، یک تیم ملی کاتا، از کاتاروهای برتر سراسر کشور تشکیل دهد که البته بطور کامل با این طرح مخالفم.

وی تصریح کرد: مگر می شود فدراسیون بطور مثال سه کاتا روان استانهای گیلان، کرمان و تهران انتخاب کند و آنها را برای حضور در مسابقات تیمی آماده کند.

باتوانی افزود: برای این کار، ابتدا باید شرایط آب و هوایی در هر سه استان، همانند هم باشم و کاتاروها بتوانند در یک محیط و در کنار هم زندگی کرده و امرار معاش کنند.

عضو تیم کاراته فولاد سپاهان افزود: به عقیده من فدراسیون کاراته باید از داشته های خود نهایت استفاده را برد، کاتای ایران از پتانسیل بالایی برخوردار است و چندین تیم قدر کاتای بزرگسالان دارد که اگر فدراسیون بر روی این تیم ها برنامه ریزی کند بطور قطع می توانیم موفق باشیم.

باتوانی گفت: در جریان رقابت های جهانی صربستان (آبان90) پس از 19 دوره مسابقات جهانی، توانستیم به دیدار رده بندی مسابقات راه یابیم، باید تیم ملی کاتا را طوری حمایت کنیم تا در آینده نزدیک شاهد موفقیت های آنها در میادین مختلف باشیم.

وی افزود: با توجه به حضور فرجی و آشوری در فدراسیون کاراته، امیدواریم بتوانیم در آینده شاهد اجرای طرح های خاص و موفقیت در مسابقات بین المللی مختلف باشیم./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر