کد خبر: ۴۲۸۴۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۵

کامیونی که در مشهد سرقت شده بود در شهر خلخال شناسایی و توقیف شد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، فرمانده انتظامی شهرستان خلخال  در جمع خبرنگاران در خلخال اظهار داشت: سارقان کامیون مواد غذایی را که از مشهد عازم زاهدان بود دزدیده و به خلخال آورده بودند.

حسین بهمنی بیان داشت: کامیون حامل خوار و بار و مواد غذایی و پوشاک بود که از یکی از باربری‌های مشهد به مقصد زاهدان در حال حرکت بود.
وی خاطرنشان کرد: سارقان که اهل مشهد هستند کامیون را دور از چشم راننده دزدیده و به استان اردبیل آورده بودند تا بار آن را بفروشند.
فرمانده انتظامی شهرستان خلخال اضافه کرد: ارزش کامیون و بار آن بالغ بر 80 میلیون تومان بود که سارقان قصد داشتند خوار و بار و مواد غذایی داخل کامیون را به قیمت ارزان‌تر بفروشند.
بهمنی اضافه کرد: در این راستا دو نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.
همچنین ماموران انتظامی خلخال سه نفر حفار غیر‌مجاز را که با حفاری در یکی از روستاهای خلخال اشیای تاریخی را قاچاق می‌کردند دستگیر و این اشیای قاچاق را ضبط کردند.
از این افراد اشیای قدیمی از جمله سرنیزه، ظروف سفالی، سکه و... به دست آمده که پس از تشکیل پرونده افراد خاطی تحویل مقامات قضایی شدند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ماموران انتظامی مشگین‌شهر نیز چهار کیلوگرم مواد مخدر شامل 1.5 کیلوگرم شیشه و 2.5 کیلوگرم تریاک و حشیش از قاچاقچیان کشف و ضبط کرده و در این رابطه دو نفر از عوامل اصلی باند را دستگیر و تحویل مقامات قضایی دادند./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر