کد خبر: ۴۲۸۴۲۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۵
کربلائی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

نايب رييس انجمن روزنامه نگاران مسلمان در واکنش به نوع برخورد نظام با سران فتنه گفت: با سران فتنه همچون یک مهمان تشریفاتی برخورد می شود،بنابراین سران فتنه بايد از لطف و رأفت نظام تشکر کنند؛ چرا که خواست ملت اعدام آنهاست.

حسن کربلايي در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه سران فتنه بايد محاکمه علني مي شدند و به اشد مجازات مي رسيدند گفت: درخواست ملت ايران اعدام اين افراد است؛ چرا که به ارزش هاي اسلامي، تلاش هاي امام راحل(ره) و منويات رهبر فرزانه انقلاب پشت پا زدند و خواسته و ناخواسته همراه دشمن شدند و اين در حالي است که با آنها همچون يک مهمان تشريفاتي برخورد مي شود.
وي تصريح کرد: رفتارهاي سران فتنه موجب شد که جامعه ايران 8 ماه را در شرايط بحراني بگذراند و برخي در نهايت مظلوميت به شهادت برسند.
کربلايي ادامه داد: نظام مقدس جمهوري اسلامي، نظامي است که به زعم دوست و دشمن بايد به دست ولي عصر (عج) برسد و اين در حالي است که سران فتنه با رفتارهاي متناقض عليه اين نظام با آن مقابله کردند.
وي نامه اخير فرزند مهدي کروبي به آيت الله مهدوي کني را طرحي براي مظلوم نمايي سران فتنه دانست و اظهار داشت: آنها به آرمان هاي نظام خيانت کرده اند و امروز به جاي آنکه اعدام شوند به راحتي زندگي مي کنند، اما باز هم دست از مظلوم نمايي و شانتاژ خبري دست بر نمي دارند.
کربلايي ادامه داد: براي کروبي و امثال وي ديگر راه برگشتي نيست چون همه پل هاي پشت سر خود را خراب کرده اند و با تکيه بر آن تفکرات پوشالي باز هم به بيراهه خواهند رفت.
وي تاکيد کرد:‌سران فتنه بايد در پيشگاه ملت و رهبري عذرخواهي کنند شايد مردم با اظهار ندامت، آنها را ببخشند.
نايب رييس انجمن روزنامه نگاران مسلمان گفت:‌اين نامه نگاري سناريوي جديدي است که آنها دنبال مي کنند؛ چرا که سران فتنه در حال بازسازي خود آن هم در آستانه انتخابات مجلس نهم هستند تا با فتنه هاي جديد، عرصه مشارکت سياسي را براي حضور پرشور مردم متشنج کنند.
کربلايي خاطرنشان کرد: ملت ايران با هوشياري و بصيرت در انتخابات مجلس نهم شرکت مي کنند و همين حضور پرشور راه را بر فتنه هاي احتمالي اين افراد شکست خورده مي بندد./ن
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر