کد خبر: ۴۲۸۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۹
با اکثریت آرا

محمدرضا بهشتی منفرد به‌عنوان رئیس پنجمین هیئت امنای انجمن عکاسان قم معرفی شد.

به گزارش سرويس استانهاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان قم، سخنگوی انجمن عکاسان قم اظهار کرد: در نخستین جلسه پنجمین هیئت امنای انجمن عکاسان قم با اکثریت قاطع آرا محمدرضا بهشتی منفرد با چهار رای مثبت و یک رای ممتنع از سوی هیئت مدیره پنج نفره این انجمن که چندی پیش از سوی اعضای انجمن انتخاب شده بودند، به عنوان رئیس انجمن عکاسان قم معرفی شد.
امیر حسامی‌نژاد افزود: در این جلسه بنده به عنوان سخنگو و مسئول روابط عمومی معرفی شده و علیرضا محمودی نیز عهده‌دار مسئولیت بخش آموزش انجمن عکاسان قم شد.
وی ادامه داد: انتخابات اخیر انجمن با استقبال خوب عکاسان استان و با همکاری و مساعدت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، به نحو مطلوبی برگزار شد که جا دارد از سوی تمام اعضای انجمن از همکاری و مساعدت مسئولان اداره کل ارشاد قم قدردانی می‌کنم.
سخنگوی انجمن عکاسان قم اظهار کرد: به زودی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم مکان جدید انجمن مشخص شده و به اعضا اطلاع‌رسانی می شود.
وی خاطرنشان کرد: با همکاری و همیاری اعضای انجمن و کارشناسان رشته عکاسی تارنمای (سایت) رسمی انجمن نیز راه‌اندازی می‌شود.
حسامی‌نژاد با بیان اینکه استان قم از عکاسان به‌نام و شایسته‌ای برخوردار است، گفت: عکاسان استان قم در گرایش‌های مختلف عکس از جمله هنری، خبری و... بارها با درخشش در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی نشان داده‌اند که در این زمینه از توانمندی و استعداد بالایی برخوردار هستند و با همکاری همه عکاسان می‌توانیم این موفقیت‌ها را تداوم بخشیده و عکاسی قم را بیش از پیش به جامعه عکاسی کشور معرفی کنیم.
وی افزود: لازمه تحقق این امر همکاری، تعامل، مساعدت و مشارکت همه عکاسان استان است و امیدواریم، عکاسان پیشنهادها، نظرها و انتقادهای خود را به انجمن منعکس کنند تا ما بتوانیم به بهترین شکل به جامعه عکاسی استان قم خدمت کنیم.
شایان ذکر است محمدرضا بهشتی منفرد، مهدی رضایی‌مهر، علیرضا محمودی، زینب زمانی و امیر حسامی‌نژاد اعضای هیئت امنای انجمن عکاسان قم بوده و مصطفی خلیلی بازرس این انجمن است. /ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر