کد خبر: ۴۲۹۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۰
رئیس آتش‌نشانی پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد:

رئیس واحد آتش‌نشانی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد گفت: پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد به عنوان نخستین پالایشگاه کشور مجهز به برج تمرین drill-tower برای آموزش پرسنل آتش‌نشان خود شد.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد، جواد کهولی رئیس واحد آتش‌نشانی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد اظهار داشت: با توجه به خطرات گاززدگی ناشی از گاز هیدروژن سولفوره با غلظت 3.6درصد در گاز ورودی در پالایشگاه علاوه بر وجود خطرات عادی کار در شرایط پالایشگاهی باید همیشه نیروهای امداد و نجات و آتش‌نشان شاغل در مجموعه در آمادگی کامل باشند.
وی افزود: یکی از شرایط آمادگی کامل برای نیروهای امدادی در مجموعه پالایشگاهی تسلط آنان به شیوه نجات مصدومان ناشی از سقوط احتمالی از ارتفاع است که برای رسیدن به این مطلوب نخستین برج تمرین drill-tower پالایشگاه‌های نفت و گاز کشور در شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد به بهره‌برداری رسید.
رئیس واحد آتش‌نشانی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد در مورد ویژگی‌های این سازه تمرینی افزود: برج تمرین 12 متری آتش‌نشانی پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد در چهار طبقه از سازه‌ای فلزی و با صرف 720 ساعت نفر کار و حدود 20میلیون تومان هزینه ساخته شده است.
کهولی افزود: وجود این برج تمرین در آموزش نیروهای آتش‌نشان و گروه امداد و نجات پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد بسیار موثر و مفید است و میزان آمادگی جسمانی این نیروها را برای مقابله با خطرات احتمالی افزایش می‌دهد./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر