کد خبر: ۴۲۹۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۸
ویشکا آسایش:

ویشکا آسایش با ابراز علاقه برای بازیگری در تئاتر، اعتقاد دارد که جشنواره تئاتر فجر در بین هنرمندان ایجاد انگیزه می کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ويشكا آسايش بازیگر و طراح صحنه و لباس؛ سینما، تلویزیون و تئاتر در گفتگو با پایگاه رسمی اطلاع رسانی سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، گفت: «تئاتر دوران خوبی را سپری می کند و در طی این مدت نمایش های خوبی از قبیل "ایوانف"، "ولپن" "خشکسالی و دروغ" و "زمستان 66" را دیدم که هرکدام از این آثار ویژگی های خاص و منحصر به فردی داشتند و ماحصل یک خلاقیت و نو آوری بودند.»
وی در ادامه ضمن تاکید بر ارزش های تئاتر گفت:«در صحنه تئاتر اتفاقات خوبی به وجود می آید و اگر بخواهم ارزیابی داشته باشم، در سال نود تئاتر خوب بیشتر از فیلم خوب دیده ام. تئاتر یک مقوله فرهنگی است که درعین حال به سرگرمی هم تا حدی توجه می کند. اقتباس های خوبی از نویسندگان کلاسیک ادبیات تئاتری مثل چخوف و یا کامو انجام می شود که در سینما خبری از این تجربیات نیست و آثار بزرگان مورد استفاده قرار نمی گیرد. متاسفانه بخش عمده ای از سینما به دلیل هزینه بالای تولید فقط توجه به وجوهات تجاری دارند.»
آسایش ضمن تاکید به علاقه اش به بازیگری در تئاتر عنوان کرد:«این روزها طراحی صحنه و لباس نمایش "لابی" را که در حال اجرای عمومی است انجام داده ام و مشتاق هستم با حضور در گروه های تئاتری که با آنها احساس راحتی می کنم حتما به عنوان بازیگر روی صحنه بروم .»
این بازیگر که سال گذشته سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر را بدست آورد؛ ضمن تاکید بر جنبه های مثبت برگزاری جشنواره تئاتر فجر گفت: « مهم ترین ویژگی جشنواره تئاتر فجر ایجاد انگیزه بین جوان ها و حتی با تجربه ها است و سال قبل حضورم با نمایش "لابی" در جشنواره تئاتر فجر واقعا هیجان انگیز بود. امسال هم اگر بتوانم بلیت های جشنواره تئاتر فجر را تهیه کنم به دیدن نمایش های سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می روم .»/ي2
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر