کد خبر: ۴۲۹۴۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۵
در فصل پاییز

در فصل پاییز سال 90 بیش از 20 هزار نفر از نمایشگاه‌های هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور بازدید کردند.

به گزارش سرويس استان هاي باشگاه خبرنگاران،  به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور، غلامرضا سلامتی مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار داشت: یکی از ارکان برنامه‌های مدون فرهنگی و هنری این اداره در درازمدت بر پایی نمایشگاه‌های مختلف هنری در نگارخانه کمال‌الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور است که با همکاری هنرمندان انجمن‌های فرهنگی و هنری نیشابور و سایر شهرستان‌ها این نمایشگاه‌ها در نیشابور برگزار شده است.
وی افزود: از ابتدای مهر تاپایان آذر سال جاری تاکنون 20 هزار و 430 نفر از نمایشگاه‌های هنری ما که به طور میانگین هر هفته یک بار برگزار شده است دیدن کرده‌اند.
سلامتی اظهار داشت: در سه ماهه پاییز سال جاری 12 نمایشگاه در نگارخانه کمال‌الملک در زمینه نقاشی، عکس، خوشنویسی، سفال و صنایع دستی برگزار شده که ما از تمام هنرمندان خواستار شرکت و عرضه آثار هنری خود در این نمایشگاه‌ها هستیم.
وی تصریح کرد: هنرمندان ما با ارائه آثار هنری خویش در نمایشگاه‌ها آثار خود را مورد نقد و بررسی قرار داده و مردم فرهنگ دوست به ویژه جوانان نیشابوری را با هنر خویش آشنا کرده و آنها را تشویق به فراگیری کارهای هنری کند./ر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر