کد خبر: ۴۵۶۱۳۸۱
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۳
شمشیربازی قهرمانی امیدهای آسیا؛

توقع‌مان کسب مدال است دبیر فدراسیون شمشیربازی گفت: بازیکنان تیم ملی در آمادگی بالایی قرار دارند و در اسلحه سابر کمترین توقع‌مان کسب مدال است.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، پیمان فخری  در آستانه مسابقات شمشیربازی قهرمانی امیدهای آسیا اظهار داشت: بازیکنان وضعیت خوبی دارند و تقریباً 70 تا 75 درصد نفرات ما بزرگسالان هستند و جوانگرایی که سه سال پیش انجام دادیم، حالا به بار نشسته است.
 
وی ادامه داد: بچه ها در مدتی که در اردو بودند با وجود مشکلاتی که در مورد مسائل مالی و سالن داشتیم تمرینات خوبی را انجام دادند و خوشبختانه حتی یک مورد لغو اردو هم نداشتیم.
 
دبیر فدراسیون شمشیربازی گفت: بانوان هم آمادگی بسیار خوبی دارند و امیدواریم که آنها هم نمایش خوبی داشته باشند. اولین بار است که بانوان ما تا این حد آماده به مسابقات اعزام می‌شوند. نفرات اعزامی سه ماه در اردو بودند و با انگیزه بالایی تمرین کردند.
 
فخری در پاسخ به این سوال که چه قدر در این رقابت‌ها شانس مدال داریم، تصریح کرد: در اسلحه سابر حتماً باید مدال بگیریم و کمترین توقع‌مان این است که بازیکنان روی سکو بروند و بیشترین توقع هم کسب طلا است. در اپه هم شرایط خوبی وجود دارد و شانس مدال داریم.
 
دبیر فدراسیون شمشیربازی در پایان خاطر نشان کرد: در فلوره کارمان سخت. در این اسلحه چین، کره جنوبی و ژاپن در المپیک هم مدال کسب کرده‌اند و شمشیربازان قدرتمندی دارند. با این وجود نا امید نیستیم.
 
مسابقات شمشیربازی امیدهای آسیا در دو بخش مردان و بانوان از اول مهرماه در کشور کویت آغاز می‌شود.
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی