مردی که عاشق عکس‌گرفتن با قبر افراد مشهور است +عکس

علاقه بخشی از احساسات انسان هاست که می تواند باعث شود تا رفتارهای ما نیز شکل بگیرد. علاقه هر کسی می تواند به ماشین، خانه یا حتی یک منظره جالب باشد و البته میان انسان ها عده ای نیز علایقی عجیب دارند.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، هر کدام از ما انسان ها دوست داریم تعطیلات را در منطقه ای خوش آب و هوا و بدون کار و مشغله بگذرانیم و بازدید از مکان های تاریخی و باستانی نیز می تواند یک ایده جالب برای روزهای بیکاری است.

"مارک دابوس" مردی 38 ساله ای است که برخلاف دیگر افراد تعطیلات خود را دوست دارد به قطعه مشاهیر قبرستان ها برود. این مرد علاقه بسیار زیادی به دیدن قبر مشاهیر دنیا در هر رشته ای دارد و با همه آن ها نیز عکس یادگاری می اندازد.این مرد که یک پرستار انگلیسی است علاقه بسیاری به سفر به قبرستان های دور دنیا دارد و تعطیلات خود را اینگونه می گذراند. او از 20 سال پیش تا به این روز از صدها قبر بازدید کرده است که گستردگی از آمریکا تا چین کشیده شده است.

او که در هر مورد تعطیلی شروع به سفر می کند می گوید تا به حال نزدیک به 65 هزاردلار خرج سفرهای قبرستانی خود کرده است. او سعی می کند از قبر بازیگران، ورزشکاران و حتی سیاست مداران بازدید کند. او در میان عکس و بازدیدهای خود قبر بروس لی و چارلی چاپلین را بهترین می داند.


پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
محمد
۱۸:۰۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۲
با خودشون که نتونست عکس بگیره پس بزار با قبراشون عکس بگیره! انسان که بمیره(مشهور و معمولی) همگی مثل هم می شوند،جسمی بی معنی به نام جسد!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
محمد
۱۳:۴۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۲
خیلی خوبه از این طریق با بزرگان کشور های مختلف اشنا میشه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
امیرعلی
۰۷:۴۲ ۰۶ مهر ۱۳۹۲
خواندنی بود و
جالب
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر