امیر اسماعیلی از یگان‌های پدافند هوایی شیراز بازدید کرد

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با سفر به منطقه پدافند هوایی شیراز، با سرکشی به یگان‌های پدافند هوایی این منطقه از میزان آمادگی عملیاتی این یگان‌ها اطلاع حاصل کرد.

به گزارش حوزه دفاعي امنيتي باشگاه خبرنگاران، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با سفر به منطقه پدافند هوایی شیراز از شرکت صنایع الکترونیک این شهر بازدید و با سرکشی به یگانهای پدافند هوایی این منطقه از میزان آمادگی عملیاتی این یگان‌ها اطلاع حاصل کرد.

 اسماعیلی در جریان بازدید از شرکت صا شیراز همکاری نزدیک و تعامل علمی و فنی با صنایع کشور در خصوص تامین تجهیزات و امکانات تخصصی مورد نیاز پدافند هوایی را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: با توجه به اینکه پدافند هوایی یک یگان تخصصی و تجهیزات محور است ارتباط با مراکز علمی و صنعتی و استفاده از دانش بومی در تامین تجهیزات و امکانات دفاع هوایی در اولویت‌های کاری قرارگاه پدافند هوایی است و به لطف خدا  قرارگاه پدافند هوایی توانسته است با همکاری صنایع کشور نیاز های دفاعی خود را را به خوبی مرتفع کند.

امیر اسماعیلی در ادامه سفر خود به شیراز ضمن بازدید و سرکشی به یگانهای پدافندی مستقر در این منطقه با حضور در منزل یکی از کارکنان این یگان و دیدار و دلجویی از فرزند معلول وی روزجهانی معلولان را گرامی داشت.

انتهای پیام/


پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر