شیراوژن در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

دانشجويان هيچگاه تفکر استکباري را برنمي‌تابند/ 16 آذر نماد تاثير جنبش‌دانشجويي در تحولات است

قائم مقام معاون سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دانشجویان همان‌طور که ثابت کرده‌اند تاکنون در برابر زور و استبداد ایستاده‌اند، از این پس نیز قطعا ثابت خواهند کرد که تفکر استکبار را نپذیرفته و اقدامات استکباری در اذهان آن‌ها نمی‌گنجد.

"عباس شیراوژن" در گفتگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران، با تأکید بر اینکه روز 16 آذر نماد هشیاری و بیداری دانشجو همراه با رویکرد ویژه ضداستکباری است، اظهار داشت: دانشجویان همواره در تمامی ادوار و حتی در دوره‌های قبل از انقلاب روحیه استکبارستیزی خود را به همه ثابت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه روز 16 آذر سال 1332 از مهم‌ترین واقعه‌هایی است که به دست دانشجویان رقم خورده‌،  تصریح کرد: جنبش دانشجویی در سال 1332 در برابر اقدامات استکباری آمریکا و حضور معاون رئیس جمهور آمریکا در ایران، فریاد سرداده و به مقابله برخاستند.

قائم مقام معاون سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تأکید کرد: 16 آذر نماد حرکت جنبش‌هاي دانشجویی است که به صورت غالب در تمامی تحولات موثر بوده است.

شیراوژن خاطرنشان کرد: دانشجویان همان‌طور که ثابت کرده‌اند تاکنون در برابر زور و استبداد ایستاده‌اند، از این پس نیز قطعأ ثابت خواهند کرد که تفکر استکبار را نپذیرفته و اقدامات استکباری در اذهان آن‌ها نمی‌گنجد.

انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر