نمایشگاه آثار نقاشی های مهنوش نادری با موضوع" بوده ای بی مکان، باشنده ی بی زمان"، روز جمعه 16 آبان ماه از ساعت 15 تا 20 در گالری اعتماد افتتاح می شود.

به گزارشحوزه تجسمی باشگاه خبرنگاران؛  نمایشگاه آثار مهنوش نادری با عنوان " بوده ای بی مکان، باشنده ی بی زمان"، از روز جمعه 16 آبان ماه از ساعت 15 تا20 در گالری اعتماد افتتاح می شود. این نمایشگاه تا 27 آبان ماه ادامه دارد.

بنابراین گزارش؛ در این نمایشگاه 15 اثر نقاشی در اندازه های مختلف از این هنرمند به نمایش در می آید. مهنوش نادری درباره این نمایشگاه و آثار به نمایش در آمده گفته است؛ آنچه در این آثار پیش روی شما است، تلاشی است برای نمایاندن ابعادی جدید ورای آنچه چشم ها برای دیدنش عادت کرده اند؛ یک تصویر از نگاه چند ذهن که بر روی هم می لغزند ویا شاید حرکت رویاوار در میان ابعاد ویا شاید چند جهان موازی در انتظار نگاه شما.

براساس این گزارش؛ مهنوش نادری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نقاشی از دانشکده هنر دانشگاه الزهرا و همچنین وی مدرس دانشگاه های هنر تهران از سال 1376تا کنون می باشد. آثار وی در نمایشگاه های انفرادی وگروهی بسیاری در ایران از جمله خانه هنرمندان ایران وگالری های نقش، مات، دریابیگی، کمال الدین بهزاد و...و همچنین در کشورهای دوبی، ایتالیا و... به نمایش در آمده است.

گفتنی است؛  علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند از روز جمعه 16 آبان ماه تا 27 آبان ماه از ساعت 15 تا 20به جزروزهای دوشنبه به گالری اعتماد واقع در خیابان نیاوران ( باهنر) میدان یاسر، خیابان موسوی، خیابان بوکان، پلاک 4 مراجعه ویا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22747405 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/
 
برچسب ها: نمایشگاه ، نقاشی ، گالری
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار