کد خبر: ۵۲۳۵۶۵۵
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۱
سردار وحیدی در گفت‎وگو با باشگاه خبرنگاران:

وزیر سابق دفاع گفت: تأخیر و تعلل روس‌ها در تحویل سامانه موشکی 300 S قابل قبول نیست و آن‌ها باید هرچه سریعتر این سامانه را به ایران تحویل دهند، زیرا در این‌باره تعهد دارند.

روس‌ها باید هرچه سریع‌تر S 300  را به ایران تحویل دهند/ با تشکیلات سردار احمد وحیدی وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفت‎وگو با خبرنگار دفاعی- امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: تأخیر و تعلل روس‌ها در تحویل سامانه موشکی اس 300 به هیچ وجه منطقی نیست و آن‌ها هرچه سریعتر باید این سامانه را به ایران تحویل دهند، زیرا در این‌باره تعهد دارند. 

وی افزود: به هیچ وجه موافق تفکیک تحریم‌ها به هسته‌ای و غیرهسته‌ای نیستیم و همه تحریم‌ها چه هسته‌ای و غیر هسته‌ای باید به صورت یکجا برداشته شوند.

سردار وحیدی تصریح کرد: البته تأثیر این تحریم‌ها در اقتصاد ملی و روحیه مردم ایران اسلامی که داعیه وضع‌ کنندگان و اجرا کنندگان آن‌ها بود، خوابی بیش نیست؛ این تحریم‌ها هیچ اثر و خلل در نظم ملی مردم ما نداشته و ندارد.

وزیر سابق دفاع درباره تشکیلات "یکتا" خاطرنشان کرد: هیچ ارتباط شخصی یا سازمانی با تشکیلات یکتا ندارم؛ اما شنیده‌ام که از انسان‌های مؤمن و مخلص که اغلب آن‌ها در دولت‌های نهم و دهم فعالیت داشته‌اند تشکیل شده است و برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.

انتهای پیام/ 
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر